Комутатор відео і аудіо (AV)

Комутатор для передачі відео і аудіо сигналів AV являє собою механічний пристрій, яке адаптоване для підключення одночасно декількох пристроїв.

Комутатор відео і аудіо (AV): характеристики, модельний ряд

Дана система адаптована для комутації з 8-10 приладами з вибором однієї входу, куди буде спрямований аудіо або відео сигнал. Комутатор AV призначений для роботи без використання електроживлення мережі, тому він може приєднуватися до всіх настільним модулями.
 
Перевагою комутаторів даного класу є вирівнювання аудіо та відео сигналу, тому якість сигналу вважається одним з кращих. Комплектуючі системи демонструють високі ізоляційні характеристики, завдяки високій якості збірки. Широка пропускна здатність комутатора AV дозволяє йому вловлювати сигнали практично всіх існуючих форматів.

Відео та аудіо комутатор AV: модельний ряд

• VS-2081S
 
Високочутливий комутатор з підтримкою 8 входів і двох виходів для одночасного управління декількома моніторами або іншими пристроями. Система забезпечує якісний кадровий гасить імпульс з найбільш плавним переходом сигналу без перешкод. Дана модель комутатора призначена для створення більш складних систем. Якщо з'єднати кілька блоків, то можливо перемикати сигнал між 16 роз'ємами.
 
• VS-120
 
Комутатор виконує функцію сканера, який виконує послідовний циклічний опитування на велике число відео і аудіо входів. Всього можливо до 20 відео і аудіо роз'ємів. При з'єднанні декількох комутаторів VS-120 в єдиний каскад можливо проаналізувати до декількох тисяч джерел. Дане рішення адаптовано для перевірки чистоти сигналу зі спеціальним алгоритмом. Часто до такого методу вдаються власники охоронних камер спостереження.
 
• VS-81AV
 
Комутатор призначений для передачі симетричного звукового сигналу, а також композитного відеосигналу. Присутній 4-12 входів з підтримкою одного виходу. Прилад здатний інтегруватися в розгалужену комутаційну систему для отримання близько 24 входів.
 
• VS-801XLM
 
За допомогою цього пристрою виконується комутація одного входу з восьми. Створення комутаційних систем з 2 і більше виходами можливо при паралельному розміщенні приладів. Для управління інтерфейсом використовується передня панель.

У нас можна вибрати Комутатор відео і аудіо (AV) з актуальної вартості в каталозі музичних інструментів ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, вибирайте Ланцюгові талі, лебідки таких брендів як: Emiter-S, K&M, Tascam. Онлайн магазин ЛюксПро привезе клієнтам регіонів: Вінниця, Хмельницький, Луцьк і в інші регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник