Перетворювачі та розширювачі інтерфейсів

Перетворювачі та розширювачі інтерфейсів в асортименті магазину LuxPRO

Перетворювачі та розширювачі застосовуються в домашній і комерційній практиці для управління електронними системами. За допомогою даних приладів виконується настройка мультимедійного обладнання, датчиків, освітлення, екранів, ведеться підключення до комп'ютерних мереж. Підтримка Ethernet значно спрощує обробку команд і передачу сигналу в єдиній мережі.
 
Купівля розширювача і перетворювача в магазині LuxPRO - раціональне і вигідне рішення! У нашому каталозі представлені моделі від брендів Ecler, Kramer, CYP. Дані пристрої активно використовуються для обладнання залів презентації, комунікації, офісів, державних установ, наукових і освітніх центрів, а також студій, розважальних центрів.

Технічні особливості перетворювачів і розширювачів інтерфейсу

• перетворювач. Компактне універсальний пристрій з підтримкою інфрачервоних сигналів. Прилад оснащений безліччю портів для підключення і підтримки багатьох режимів. З його допомогою ведеться контроль медіа, шторами, екранами, освітленням та іншим обладнанням. Перетворювач здійснює вільну конфігурацію режимів. Доступ до портів проводиться віддалено через локальну мережу. До девайсу можуть підключатися до 40-50 користувачів по IP.
• розширювач інтерфейсу. Передбачає розподіл команд по двонаправленим контуру. Один порт підтримує одночасно три сумісних пристрою. Модуль оснащений системою роз'ємів, через які проходить сигнал по інтерфейсу. За допомогою вимикачів ведеться конфігурація комутованих і прямих кабельних ліній.
 
Серед ключових функцій розширювача інтерфейсу:
 
Можливість взаємодіяти одночасно з декількома девайсами.
Одноразова управління 2 і більше пристроями через єдиний порт.
Управління ведеться за допомогою одного матричного комутатора або контролера.

Купити перетворювач і розширювач інтерфейсу в Києві і Україні

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує широкі можливості для кожного покупця:
 
1. Цінова доступність. Регулярне зниження цін і акції чекають вас. Отримуйте максимальну вигоду від онлайн-замовлення;
2. Широкий асортимент. Слідкуйте за нашими оновленнями. Каталог відкриває доступ до більш ніж 100 актуальним моделям розширювачів і перетворювачів;
3. Оперативна доставка. Швидке оформлення та відправка товару зручним для вас способом.

Ми пропонуємо вам вибрати Перетворювачі та розширювачі інтерфейсів за нормальною ціною в інтернет каталозі музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою в усі регіони України. Также, вибери Дзеркальні півсфери і куби таких брендів як: Zildjian, City Light, Free Color. Каталог LuxPRO реалізує поставку покупцям в: Миколаїв, Нікополь, Павлоград, а також інші регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Колір
Кількість входів
Кількість виходів
Гарантія