Комутатор композитного відео (CV)

Комутатор CV - пристрій для передачі сигналу композитного відео. З його допомогою можна вибрати одне з чотирьох підключених пристроїв з передачею на нього приймального сигналу.

Комутатор композитного відео (CV): характеристики, модельний ряд

Завдяки високоякісним компонентам забезпечується максимальна чіткість в передачі сигналу з мінімальною кількістю перехресних перешкод. Прилад не залежить від джерела електроживлення, а його надійний і міцний корпус гарантує стійкість від зносу.
 
Комутатор CV оснащений функцією автоматичного замикання входів за допомогою встановлених резисторів з опором 70-80 ОМ. Даний клас комутаторів відрізняється високоякісної складанням з можливістю широкого застосування.

Модельний ряд комутаторів композитного відео CV

VS-55V
 
Комутатор відрізняється високою чутливістю прийому відеосигналу. Перемикання можливо між п'яти входами з підтримкою одного приймального пристрою, яке працює в режимі мультимедіа. Перемикання виконується з найбільшою частотою, тому досягається найкраща чистота сигналу. Завдяки роз'єму LINK передача сигналу виконується максимально ефективно. Прийом аудіо сигналу ведеться комутатором VS-55A. Тут можливе об'єднання кількох великих комутаційних систем на роз'ємі ЕХТ.
 
4x1VB
 
Бічна панель управління оснащена спеціальними кнопками для перемикання сигналу на одні з чотирьох входів. Наявність широке пропускної здатності дозволяє мінімізувати перешкоди на вхідному і вихідному сигналі. Пристрій відрізняється компактним розміром, а оптимальне співвідношення ціна і якість роблять його універсальним в застосуванні.
 
4x1V
 
Комутатор механічного типу призначений для підтримки композитного відео. Кнопки на бічній панелі призначені для вибору одного з 4-х входів, куди буде спрямований сигнал. Комутатор оснащений функцією автоматичного замикання входів за допомогою встановлених резисторів з опором 75 ОМ.
 
VS-33Vxl
 
Комутатор типу 3: 1 призначений для перемикання відеосигналу на одне з трьох можливих пристроїв. Композитний відеосигнал передається з найбільшою точністю, що гарантує повну відсутність неполадок в роботі системи. Пропускна лінія дорівнює 46 Мгц з можливістю віддаленого управління. Запатентований корпус Tools від фірми Kramer встановлюється на стандартну стійку 19 дюймів.

 

У нас Ви можете придбати Комутатор композитного відео (CV) за нормальною вартістю в онлайн магазині музичних інструментів ЛюксПро з доставкою в усі регіони України. Также, Ви можете купити ультрафіолетові прилади таких брендів як: JB sound, ETC, . Магазин https://luxpro.ua/ виробляє доставку клієнтам в регіонах: Харків, Житомир, Кропивницький і в інші регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Колір
Кількість входів
Кількість виходів
Гарантія