Доставка в Хмельницький

Ми проводимо доставку товарів в будь-який регіон України перевізниками: Нова Пошта, SAT а також здійснюємо кур'єрську доставку замовленого Вами обладнання по місту Києву та містам України своїми машинами і кур'єрами. Перед тим як провести замовлення, будь ласка обговоріть всі питання пов'язані: з термінами, видом і оплатою за доставку з менеджером компанії, який приймає Ваше замовлення. У будь-якому випадку ми підлаштовуємось під інтереси наших клієнтів і намагаємося врахувати всі Ваші побажання. 

І. Порядок доставки замовлень перевізниками: Нова Пошта, SAT та транспортом компанії LuxPRO: 

1. Після проведеного Вами замовлення товар доставляється на склад транспортної компанії у Вашому регіоні, або експедитором - кур'єром за адресою (за бажанням замовника) протягом від 2-х до 21 днів в залежності від місця зберігання того чи іншого виду товарів..

2. Після відправки, менеджери нашої компанії повідомляють Вам за допомогою СМС або в телефонному режимі номер декларації, який Ви при отриманні Вашого замовлення повідомляєте в транспортній компанії.

3. По прибуттю замовлення Ви отримуєте товар в офісі транспортної компанії і оплачуєте вартість доставки (і вартість замовленого товару за умови оплати товару при отриманні). 

4. По прибуттю замовлення Ви отримуєте товар в офісі транспортної компанії і оплачуєте вартість доставки (і вартість замовленого товару за умови оплати товару при отриманні).

Рекомендуємо забирати посилку протягом доби після прибуття, оскільки транспортні служби стягують додаткову оплату за зберігання вантажів на складі. 

Нагадуємо, що Всю необхідну інформацію по доставці Ваших вантажів (вартість, терміни,% післяплати, відстеження вантажу по № декларації) можна уточнити на офіційному ресурсі транспортних перевізників з якими ми працюємо(, Нова Пошта,  SAT ) 

При відправці вантажу післяплатою ми працюємо за передоплатою в розмірі від 150 до 500 грн. в залежності від габаритів і вартості вантажу, яку стягуємо для компенсації доставки в разі відмови покупця забрати замовлення. В цьому випадку відправка проводиться післяплатою повністю за рахунок покупця в яку входить: вартість доставки товару + вартість грошового переказу (тариф Нової Пошти) + 2% від ціни товару (тариф Нової Пошти). Пересилання займає від 1 до 3 робочих днів, з моменту відправки. Рекомендуємо оплатити відразу всю суму замовлення на вказану нами карту Приват Банку або на виставлену рахунок-фактуру в будь-якому банку, після отримання оплати ми відправляємо замовлений товар і в такому випадку оплачується тільки вартість доставки товару. 

ІІ. Доставка і відправлення товарів здійснюється по 100% передоплаті і тільки після фактичного надходження оплати на розрахунковий рахунок компанії, за винятком післяплати, коли клієнт оплачує і забирає товар на відділенні Нової пошти. Доставка товарів під замовлення проводиться виключно під 100% передоплатою, при цьому повернення або обмін товарів, що були доставлені під замовлення - виключений та неможливий.   

ІІІ. Безкоштовна доставка здійснюється при замовленні товарів від 2000 грн. - в режимі склад-склад   перевізниками: Нова ПоштаSAT а також при замовленні та доставці по м.Києву  

При замовленні товарів по Україні транспортом компанії LuxPRO - сума визначається індивідуально. Доставка за межі м.Києва - по Київській області, Україні - 5 грн за 1 км. 

При замовленні товару зі знижкою по программі лояльности - доставка платна!

При замовленні обладнанні у нашій компанії, Ви завжди можете розраховувати на технічний супровід від нашого сервісного центра Lux SERVICE,в т.ч. Ви можете замовити інсталяцію звуку і світла а також будь-якого обраного обладнання. При доставці обладнання на територію замовника і подальшої його інсталяції - доставка по м.Києву і області - буде проведена безкоштовно.  

У Вас залишилися ще питання? Пишіть, телефонуйте і наші менеджери постараються вичерпно Вам відповісти.