Кабель YUV

Кабель для компонентного відеосигналу з роз'ємами RCA з золотим покриттям, на базі BC-3X (C-R3VM / R3VM) і на базі BC-4X (C-R4VM / R4VM)

 Що таке YUV?

На сьогоднішній день використання YUV-кабелів для передачі зображення на пристрої відтворення починає застарівати, поступаючись більш сучасним HDMI і DVI-кабелям, але, все ж, значна частина апаратури, випущена раніше, продовжує задовольняти потреби своїх власників, і прослужить хорошу службу далеко не один рік. В контексті передачі високоякісного зображення, YUV-кабелю не поступаються сучасним модифікаціям.
 
 YUV-шнури складаються з трьох (R3VM) або чотирьох (R4VM) коаксіальних кабелів, що перебувають у спільній оболонці і трьома або чотирма RCA-штекерами на кінцях. Коаксіальні кабелю відповідають за різні характеристики: Y - за яскравість, два інших - за кольоровість. Якість зображення, що передається YUV-кабелем, вважається high-end версією S-Video, але є ближчим до DVI або HDMI, хоч і у вигляді аналогової передачі. Передача кольорів надзвичайно точна, і картинка в загальному і цілому відповідає, тому що має бути побачене на моніторі в порівнянні з іншими аналоговими кабелями. Такий тип кабелів використовується в більшості моделей домашніх кінотеатрів, випущених раніше, так що, більшість користувачів ранніх моделей зможуть завжди знайти необхідний комплектує компонент.

Особливості функцій YUV-кабелю

Особливості YUV-кабелю полягають в наступному:
 
• Кабель має високу міцність і гнучкістю, що дозволяє прокладати кабель навколо улов, під. килимами, без побоювання пошкодження оного.
• YUV-кабель відрізняється високою варіативністю застосування щодо видів сигналів - за допомогою кабелю когут передаватися YUV-, Y / BY / RY-, Y / Pb / Pr- і Y / Cb / Cr-сигнали, що володіють стандартним і високою роздільною здатністю, зі збереженням високої якості. Також варіативність кабелю дозволяє передавати широкий діапазон цифрового звуку таких форматів, як (S / PDIF, Dolby Digital, DTS, Pro logic II і ін.)
• RCA-штекери покриті позолотою і мають оригінальну кольорове маркування, що виключає плутанину при з'єднанні кабелю з пристроями передачі зображення (проектор, домашній кінотеатр) з пристроями відтворення (монітор, телевізор).
• Кабель представлений в різному вигляді довжини - окремі модифікації мають довжину 0,9-15,2 метрів (3,6,10,15,25,35 футів).
 
Ознайомтеся з нашим асортиментом в нашому шоу-румі або ж в нашому інтернет-магазині, в яких наші консультанти із задоволенням допоможуть Вам вибрати необхідний товар, виходячи з потреб і бюджету. Крім того, ми пропонуємо можливість зв'язатися безпосередньо з нашим менеджером, після чого ми здійснимо доставку в будь-яке місто України.

Пропонуємо Вам придбати Кабель YUV за доступною вартістю в каталозі інтернет магазину музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок України. Также, замов Джерела фонового звуку таких брендів як: Alustage, JBL, ProCab. Інтернет магазин https://luxpro.ua/ привезе покупцям в містах: Київ, Чернігів, Суми, а також в усі регіони України.