Модулі для підключення кабелів

У сучасному бізнес-співтоваристві поширеною практикою вважається проведення семінарів, конференцій та інших публічних заходів. Вони збирають величезну аудиторію і транслюються по багатьом телевізійним і інтернет-каналах.

 Незамінне обладнання для конференцій і переговорів

Для таких заходів будуються спеціальні зали, здатні не тільки зручно розмістити велику кількість гостей, а й забезпечити спікерів і журналістів якісним обладнанням. Світові лідери з виробництва комутаційних систем, такі як Kramer, створюють комплексні рішення для подібних заходів.
 
Переносні і стаціонарні модулі призначені для відправки і прийому сигналів в залах нарад, конференц-холах, кабінетах. Вони компактні і вільно поміщаються в будь-якому зручному місці. Модулі спроектовані так, щоб залишатися непомітними і не відволікати увагу слухачів від доповідача і його презентації. У нашому магазині є модулі двох кольорів - чорні та сріблясті.

Модулі для підключення кабелів: дизайн і конструкторські рішення

Компактні переносні моделі забезпечені зручними кришками з пневматичним демпфером. Вони відрізняються великим діапазоном робочим температур, захистом від вологи і механічних пошкоджень. Перевага переносних модулів - мала вага.
 
Кожен модуль має власну індивідуальну конфігурацію роз'ємів і кабелів. Наприклад, коробка з набором конекторів RTBUS-12 (BC) містить чотири порти: міні-джек 3,5 мм, а також роз'єми HD, HDMI і DisplayPort.
 
Недорогий модуль TBUS-201XL (B) легко монтується. Демпферная кришка м'яко відкривається і закривається, захищаючи обладнання від пилу, вологи і механічних пошкоджень. Дане пристрій забезпечений коннектором RJ-45 для кабельного підключення до інтернету. Даний модуль встановлюється стаціонарно - він врізається безпосередньо в стільницю. Він підключається до звичайної розетки 220В. Цей модуль встановлюється стаціонарно. У неробочий час його можна накрити кришкою і прибрати систему роз'ємів під стіл. Елегантне конструкторське рішення і невисока ціна роблять цей пристрій дуже популярним серед користувачів.
 
У нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий асортимент товарів для комутаційного обладнання. Зокрема, різноманітні модулі для підключення кабелів. Наші партнери здійснюють швидку доставку. Куплений товар прибуде до вас не пізніше, ніж через два дні.

У нас можна підібрати і купити Модулі для підключення кабелів за доступною ціною в онлайн магазині світлового обладнання LuxPRO з доставкою в усі регіони України. Также, Ви можете купити Шоу-лазери ILS таких брендів як: BIG, CORT, Magnat. Магазин https://luxpro.ua/ привозить які проживають в містах: Запоріжжя, Дніпродзержинськ, Кременчук і в інші регіони України.