Комутатор RGB / S / HV, VGA і аудіо

Комутатор RGB / S / HV, VGA і аудіо - універсальний тип перемикача, який здатний виконувати одночасне перемикання між декількома пристроями типу RGB / S / HV, VGA і аудіо. Для швидкісної передачі сигналу передбачені 15 контактні входи з підтримкою HD. Завдяки такій технології комутатор підтримує найбільш широку смугу пропускання сигналів з найменшими перешкодами.

Комутатор RGB / S / HV, VGA і аудіо: характеристики, модельний ряд

Наявність високоякісних комутуючих елементів, проробленої внутрішньої схемою пристрій підтримує високочастотні хвилі до 1,3 ГГц. Відмінною особливістю комутаторів RGB / S / HV, VGA і аудіо є їх здатність одночасно працювати з декількома підключеними пристроями. На думку багатьох користувачів, такі пристрої відмінно відповідають позиції «ціна та якість».

Модельний ряд комутаторів RGB / S / HV, VGA і аудіо від фірми Kramer

 VP-211K
 
Комутатор нового покоління, який відрізняється підтримкою високих частот, в тому числі комп'ютерної графіки ULTRA HD дозволу. За допомогою даного приладу можливо виконати автоматичне перемикання на резервне джерело в разі втрати сигналу. Особливістю даного комутатора є широкосмуговий пропускна здатність з підтримкою функції HD TV.
 
 VP-222K 2х1
 
Комутатор 2х1 адаптований підтримкою високочастотного комп'ютерного сигналу типу UXGA, а також інших типів дозволу. Можливість розподілу одного сигналу між кількома пристроями робить модель VP-222K 2х1 універсальної для забезпечення сумісності різного типу.
 
 VP-161xl
 
Інноваційний перемикач Kramer працює на всіх типах комп'ютерного сигналу, стереофонічного, в тому числі графічного VGA-UXGA. Пристрій обладнаний 16-ти входами для передачі сигналу з одного входу на один вихід. Смуга пропускання вхідного сигналу дорівнює цілих 500 МГЦ з роздільною здатністю HD TV для роздільного комутації сигналу відео і аудіо. Можливо управління за допомогою передньої панелі через встановлені інтерфейси, дистанційної, а також за допомогою спеціального ІЧ-пульта, який поміщений в комплекс з пристроєм. Комутатор адаптований для установки на стандартну стійку 19 дюймів.
 
 VP-31KSI
 
Комутатор аналогового типу для передачі високочастотного комп'ютерного сигналу з роздільною здатністю wuxga. За допомогою пристрою можливо переключитися між трьома пристроями.

Унікальна можливість підібрати і придбати Комутатор RGB / S / HV, VGA і аудіо за нормальною вартістю в інтернет каталозі музичних інструментів LuxPRO з доставкою по Україні. Также, Ви можете купити Настінна акустика (системи оповіщення) таких брендів як: PERFECT, SUPERLUX, IMG Stage Line. Інтернет каталог https://luxpro.ua/ реалізовує доставку клієнтам регіонів: Одеса, Херсон, Кропивницький і в ін. регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник
Кількість входів
Кількість виходів
Гарантія