Перехідники

 • Наявність домашнього кінотеатру в будинку сучасного жителя мегаполісу стало сьогодні ні, як раніше, розкішшю, а необхідністю. Хороша якість зображення і звуку мають велике значення при перегляді фільмів. Зрозуміло, без надійних комплектуючих тут не обійтися.
 • Незамінна ланка у Вашому домашньому кінотеатрі

  Важливою складовою частиною в системі домашнього кінотеатру є AV-ресивер, який є багатоканальним підсилювачем з декодерами цифрового формату, який є також тюнером і комутатором для аудіо- та відеосигналів. Крім того, деякі модифікації AV-ресиверів мають функцію перетворення відео. Ресивер з функціями декодинг і інтерлейсінг відеосигналів може перетворити композитний відеосигнал з чергуванням рядків в сигнал з прогресивною розгорткою, значно підвищуючи його якість при перегляді на телевізорах типу Full HD і т.д.
   
  При відсутності прямого підключення системи домашнього кінотеатру до телевізора або ж розбіжності форм роз'ємів, необхідна наявність перехідника, який би, перш за все, підходив до AV-ресивера і з'єднував при цьому інші складові частини.

  Особливості перехідників AV-ресивера

  До технічних особливостей даного продукту відноситься наступне:
   
  • Мала товщина кабелю і його висока гнучкість гарантує високу міцність перехідника і підвищену стійкість до механічних впливів.
  • Перехідник AV-ресивера ADDPHDMIF0.2 взаємодіє з DP-роз'ємом (за допомогою вилки) і з HDMI-роз'ємом (за допомогою розетки).
Фільтр
Ціна
 •  —  грн

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.