Перехідники для AV-систем

Наявність домашнього кінотеатру в будинку сучасного жителя мегаполісу стало сьогодні ні, як раніше, розкішшю, а необхідністю. Хороша якість зображення і звуку мають велике значення при перегляді фільмів. Зрозуміло, без надійних комплектуючих тут не обійтися.

Незамінна ланка у Вашому домашньому кінотеатрі

Важливою складовою частиною в системі домашнього кінотеатру є AV-ресивер, який є багатоканальним підсилювачем з декодерами цифрового формату, який є також тюнером і комутатором для аудіо- та відеосигналів. Крім того, деякі модифікації AV-ресиверів мають функцію перетворення відео. Ресивер з функціями декодинг і інтерлейсінг відеосигналів може перетворити композитний відеосигнал з чергуванням рядків в сигнал з прогресивною розгорткою, значно підвищуючи його якість при перегляді на телевізорах типу Full HD і т.д.
 
При відсутності прямого підключення системи домашнього кінотеатру до телевізора або ж розбіжності форм роз'ємів, необхідна наявність перехідника, який би, перш за все, підходив до AV-ресивера і з'єднував при цьому інші складові частини.

Особливості перехідників AV-ресивера

До технічних особливостей даного продукту відноситься наступне:
 
• Мала товщина кабелю і його висока гнучкість гарантує високу міцність перехідника і підвищену стійкість до механічних впливів.
• Перехідник AV-ресивера ADDPHDMIF0.2 взаємодіє з DP-роз'ємом (за допомогою вилки) і з HDMI-роз'ємом (за допомогою розетки).

У нас можна замовити Перехідники AV-систем по виправданій ціні в інтернет магазині звукового обладнання ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, замов Світлодіодні LED сканери таких брендів як: B&C Speakers, HALO, IMG Stage Line. Електронний магазин LuxPRO реалізує поставку жителям міст: Полтава, Кропивницький, Нікополь, а також ін. куточки України.

Фільтр
Виробник
Вартість
  •  —  грн