Роз'єми RJ-45 для екранованої кручений пари

Найбільш поширений тип домашнього підключення кабельного інтернету - через роз'єм RJ-45. Не так давно ми всі користувалися телефонним інтернетом. Сучасний кабельний інтернет вже давно змінив телефонний модем практично у всіх квартирах. Однак кабель для підключення інтернету може бути різним. Не так давно провайдери широко використовували коаксіальний кабель. А сьогодні в основному застосовують оптоволокно і так звану виту пару.

Два різновиди кабелів зв'язку

Оптоволоконний кабель покликаний забезпечувати високошвидкісний інтернет. Він дуже міцний і надійний. Однак оптоволоконний кабель коштує дуже дорого. У цьому його головний недолік. Кабель зі скрученими за два ізольованими провідниками називають кручений парою. Він поступається оптоволоконному кабелю по багатьом параметрам. Однак кручена пара проста в монтажі і коштує зовсім недорого. Тому такий кабель найчастіше використовують для міського інтернету, де відстань між квартирою і вузлом зв'язку не буває занадто великим. Екранується кручена пара зазвичай фольгою або опліткою з дроту. Екранування кабелю гарантує високу ступінь своєчасного захисту сигналу від сторонніх перешкод.
 
Роз'єм RJ-45 - це пристрій, розрахований на контакт з усіма вісьмома жилами кручений пари. Це багатодротяна жили великого перерізу. Жили в роз'єм підключаються відповідно до колірної маркування. Конектор RJ-45 треба обжати із застосуванням спеціального пристрою - крімпер. Після цього роз'єм можна підключати до комп'ютера, роутера і іншому комутаційного обладнання.

Кращі коннектори - в нашому магазині

У нашому інтернет-магазині ви знайдете різноманітні роз'єми RJ-45, зокрема, виріб від компанії Goldkabel типу банан. Він використовується для простого і надійного підключення кабелів. Роз'єми типу банан включають контакти, повністю покриті позолотою. Також ми пропонуємо вам купити набір з десяти кольорових ковпачків для відповідних роз'ємів. Ці коннектори не вимагають пайки, що робить їх дуже зручними для використання непрофесіоналами. Роз'єм складається з пластикового корпусу і спеціального фіксатора для жив.
 
У нашому інтернет-магазині ви знайдете якісне обслуговування, що відповідає світовим стандартам. Наші менеджери нададуть не тільки якісну консультацію, а й інформаційний супровід на всіх етапах покупки. Хочете замовити доставку? Це дуже легко. Наша доставка - швидка і надійна. Наші партнери привезуть замовлений роз'єм прямо до вашої двері.

У нас можна підібрати Роз'єми RJ-45 для екранованої кручений пари за нормальною вартістю в онлайн магазині світлового обладнання LuxPRO з доставкою в усі міста України. Также, подивися Стійки для ноутбука, проектора таких брендів як: B&C Speakers, Boss, Free Color. Каталог LuxPRO привозить які проживають в містах: Полтава, Кременчук, Ужгород і в ін. міста України.

Фільтр
Виробник
Вартість
  •  —  грн
Призначення
Тип роз'єму