Контролери CYP, Lumens, Kramer

Оригінальні контролери з гарантією в каталозі магазина LuxPRO

Контролер - багатофункціональний пристрій, за допомогою якого ведеться управління аудіо-, відеоприладу, мультимедійними системами. Придбання центрального контролера стане грамотним рішенням для будь-якого офісу, навчального закладу, будинку або комерційного залу. До корисних функцій такого девайса відносять:
 
• можливість управління освітленням;
• регулювання проекційних екранів;
• підключення до електронного приладу через порт USB. Завантаження файлів.
• дистанційне керування за допомогою інфрачервоного пульта. Контролер приймає команди через канал Ethernet, тому швидкість і точність операцій гарантована;
• компактні розміри. Така перевага оцінить кожен користувач. Прилад зручно розмістити на невелику стійку або поверхню, він не буде займати багато місця в просторі.

Технічний потенціал контролерів

У каталозі інтернет-магазину LuxPRO запропонований розширений асортимент фірмових контролерів від CYP, Lumens, Kramer. Сфера застосування даних приладів досить обширна:
 
1. Презентаційні зали.
2. Зали нарад.
3. Навчальні класи.
4. Аудиторії університетів і наукових центрів, лабораторій.
5. Студії пост-продакшн.
6. Обслуговування масових заходів: дні народження, корпоративи, фестивалі.
7. Домашня обстановка. Контролери успішно застосовуються для оснащення системи «розумний дім». Устаткування для домашнього кінотеатру, аудіо-центру.

Купити контролер CYP, Lumens, Kramer в Києві і Україні

  1. Вашій увазі запропоновано розширений каталог фірмових пристроїв для роботи і вдома. Наша компанія надає ряд приємних бонусів для кожного покупця:
  2. Оперативна доставка. Отримуйте замовлення в рекордно короткий термін. Доставка по Києву в день замовлення.
  3. Лояльні ціни. Регулярні знижки, спеціальні пропозиції та постійне оновлення цін. Для оптових покупців діє гнучка система оплати і розстрочка.
  4. Оригінальна продукція з гарантією. Здійснюйте безпечну покупку в Інтернеті разом з LuxPRO. Отримуйте сервісну підтримку від кваліфікованих фахівців центру.

Пропонуємо вибрати і купити Контролери по виправданій ціні в онлайн магазині світлового обладнання LuxPRO з доставкою в усі міста України. Также, вибирайте Директ-бокси (DI бокси) таких брендів як: Wizard, Klipsch, Allen & Heath. Електронний каталог https://luxpro.ua/ доставить покупцям в містах: Кривий Ріг, Суми, Івано-Франківськ, а також інші куточки України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник
Призначення
Колір
Тип роз'єму
Кількість входів
Кількість виходів
Гарантія