Гітарні стійки

На сьогоднішній день струнні інструменти (зокрема - гітари) є найбільш поширеним музичним «зброєю» талановитих музикантів. Неможливо зустріти групу, яка б не використовувала в своїй творчості гітарну музику. Тому для гітаристів необхідні особливі умови комфортної гри, що найчастіше забезпечують додаткові аксесуари і пристосування. Інтернет-магазин LuxPRO поважає кожного гітариста і їх талант, а тому намагається забезпечити всім необхідним для правильного та комфортного гри.

Стійки для гітари: особливості пропонованого модельного ряду

Музична діяльність гітаристів пов'язана з постійними переїздами, з концертами, із записом своїх шедеврів на студіях звукозапису. Поряд з самим музикантом «втомлюється» також і його інструмент. Багато гітаристів намагаються забезпечити своєму помічникові максимально комфортні умови, щоб захистити його від усіляких поломок і несправностей. Гітарні стійки в цьому плані - оптимальний варіант для такого захисту.
 
Основний асортимент стійок для гітарних інструментів в інтернет-магазині LuxPRO виглядає наступним чином:
 
  • підлогові гітарні стійки, які дозволяють зручно і безпечно ставити інструмент під час виступів або в студії;
  • підлогові гітарні стійки також можна вибрати в декількох модельних варіантах: стійки для бас-гітари, стійки для електрогітари, а також стійки для акустичної гітари;
  • засоби для кріплення для гітари - грамотно продумана конструкція, що дозволяє вішати інструмент на стіну (зокрема - вдома), кріплення оббите м'яким покриттям, яке забезпечує надійність для вашого інструменту;
  • також в інтернет-магазині LuxPRO можна купити цікаві моделі стійок, які призначені одночасно для двох гітар, це ідеально підійде гітаристам, які під час виступу змінюють інструменти.

Гітарні стійки від LuxPRO: ідеальна ціна за високоякісний товар

Замовити необхідну модель гітарної стійки ви можете в інтернет-магазині LuxPRO. Скористайтеся спеціальною електронною формою замовлення або ж зателефонуйте нашим фахівцям у зручний для вас час. Інтернет-магазин LuxPRO намагається створювати ідеальні умови співпраці для кожного свого клієнта, цінуючи їхню довіру. Вигідні покупки гітарних стійок - тільки в LuxPRO.

Пропонуємо вибрати Гітарні стійки по виправданій ціні в онлайн магазині звукового обладнання ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, вибирайте електрогітари таких брендів як: JB sound, FBT, STLS. Інтернет каталог ЛюксПро виконає доставку покупцям в містах: Київ, Миколаїв, Івано-Франківськ і в ін. міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн