Комутатор HDMI

Комутатор HDMI призначені для підключення кабелю до відео, аудіо техніку, консолей і т.д. З їх допомогою виконується розподіл сигналу на одночасно кілька пристроїв для їх автоматичного управління. Завдяки складним матричних комутаторів HDMI користувачеві доступні широкі можливості: змінювати і контролювати сигнал, передавати аудіо і відео контент на інші пристрої і між один одним.

Комутатор HDMI Kramer: технічні характеристики і модельний ряд

Даний перемикач активно використовується в обладнанні для комерційних, виробничих, а також побутових цілей.
 
Комутатор HDMI дозволяє розподілити інформацію між пристроями відповідно до вимог, виконує захист цифрового сигналу для кращої роботи апаратури, а також адаптований до вільної зміні сигнального напрямки на всіх елементах єдиної системи.

HDMI комутатори: модельний ряд

 PT-SW-HD41S HDMI 4x1
 
Дана модель HDMI комутатора призначена для передачі сигналу 3D, deep color, а також HD TV з роздільною здатністю 1920 на 1080 пікселів, що дозволяє отримувати безмежні можливості для перегляду відео матеріалів. Комутатор PT-SW-HD41S HDMI 4x1 підтримує цифровий і не модифікований звуковий сигнал у всіх доступних форматах, тому він по праву вважається одним з найбільш універсальних.
 
 Pure Link PS 420
 
Тонкий і новий дизайн серії комутаторів HDMI відповідає сучасним запитам. Дана модель сумісна з усіма останніми різновидами HDMI. Також технологія адаптовано для передачі 3D сигналу і Ethernet для вільного виходу в Інтернет. Відмінною рисою є підтримка дозволу ультра HD. При установці такого обладнання користувачеві гарантований кристально чистий звук і чітке зображення. Виробник подбав про якість виконання передавача, тому тут присутній мідна оплетка з потрійним екраном для найкращої чистоти.
 
 HDMI switch 4-inputs
 
Комутатор дозволяє виконувати перемикання одночасно між трьома джерелами сигналу. Завдяки високошвидкісного перемикання можливо миттєво перейти на необхідний вхід до вибраного пристрою. Користувачеві гарантована простота і зручність в експлуатації.
 
 VS-211H
 
Комутатор активного типу, який оснащений функцією резервного сигналу. У разі його втрати виникає перемикання і прилад автоматично налаштовує сигнал.

У нас Ви зможете вибрати і замовити Комутатор HDMI по виправданій ціні в магазині музичних інструментів LuxPRO з доставкою по Києву і всій Україні. Также, вибери Джерела фантомного живлення таких брендів як: Maxtone, iTC audio, UDG. Магазин ЛюксПро реалізовує доставку в міста як: Чернігів, Черкаси, Житомир і в будь-який куточок України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Призначення
Колір
Тип роз'єму
Кількість входів
Кількість виходів
Гарантія