Підсилювач-розподільник RGBS / HV

Підсилювач-розподільник RGBS / HV - це професійне обладнання для посилення і розподілу відеосигналу, призначене для роботи з графікою і компонентними відео. Компонентне відео - це спосіб передачі відеосигналу, за трьома і більше роздільним каналам. По кожному їх каналів передається окрема його складова. У такому типі передачі не передбачено відображення аудіо, тому для нього потрібна установка додаткового кабелю.

Особливості роботи підсилювача розподільника HDMI

Кожен вхід забезпечений роз'ємами BNC, також у своєму пристрої широкосмугові аналогові канали RED, GREEN і BLUE. Також, в інших моделях підсилювачів-розподільників RGBS / HV сигналів може використовуватися роз'єм SCART.
 
Вони призначені для того, щоб по потребі використовувати їх для передачі сигналів інших форматів. Наприклад, композитний сигнал, компонентний відео, або s-video - «роз'єднане відео», в якому сигнали колірні і яскравість передаються окремо.
 
Решта каналів - логічного і цифрового типу, вони призначені для сигналів горизонтальної і вертикальної синхронізації і для формування імпульсів.
 
Незважаючи на те, що головне завдання такого підсилювача-розподільника - обробка RGBS / HV сигналів, кожен аналоговий канал може працювати окремо, незалежно від інших. Це дозволяє використовувати пристрій, як кілька окремих розподільників для композитного відео, і сигналів в інших форматах.
 
Широка смуга пропускання таких приладів - до 500 МГц, дозволяє їм працювати гавкоті в широкомовних умовах, не втрачаючи якості і сили сигналів.
 
Перемикачі на передній панелі установок можуть зробити входи закритими або відкритими. Також, в кожному каналі встановлено прохідний гніздо, що в кілька разів підвищує функціональність пристрою. Всі моделі підсилювачів виконані в міцних корпусах, які можуть бути легко вмонтовані в вертикальні стійки. Пристрої працюють від постійного струму, що дозволяє використовувати їх навіть в «польових» умовах.
 
Використовуються такі підсилювачі-розподільники в мультимедійних системах, студіях відеовиробництва та тиражування.

Ми пропонуємо вам придбати Підсилювач-розподільник RGBS / HV за вигідною вартістю в магазині музичного обладнання ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, Ви можете переглянути Світлодіодні LED лампи таких брендів як: iTC audio, TOA, DiMarzio. Онлайн магазин LuxPRO виконує доставку покупцям в містах: Миколаїв, Полтава, Чернівці, а також в усі міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Кількість виходів