Комутатор DVI

Комутатор типу DVI призначений для відображення вихідного відеосигналу відразу чотирьох пристроїв з цифровим сигналом. До такого обладнання відносять DVD-програвачі, ПК і подібні пристрої.

Комутатор DVI: характеристики, модельний ряд

Комутатор DVI підтримує цифровий та аналоговий сигнал зі збереженням високої якості відео 1920 на 1200 пікселів з мінімальними перешкодами. Відмінною особливістю DVI перемикача є автоматичне перемикання між джерелами, в разі відключення одного з них.

Модельний ряд DVI комутаторів від фірми Kramer

 VS-41HDCP
 
DVI комутатор призначений для передачі відео сигналу з підтримкою високих частот. Завдяки 4-х канального кабелю виконується швидкісне перемикання між приладами, в тому числі з підтримкою dvi-d сигналу. Наявність селектора дозволяє вибрати один з чотирьох пристроїв. Контролювати роботу системи можливо за допомогою пульта управління, з'єднання з Інтернетом, а також комп'ютерний роз'єм.
 
Блокування роботи комутатора виконується через панель управління. Ця функція доступна тільки у версіях DVI. Для оновлення системи необхідно встановити програмне забезпечення через USB роз'єм або скачавши драйвер в Інтернеті. Сумісність комутатора з HD TV робить його незамінним для відтворення високочастотного відео сигналу. Установка блоку можлива на стандартну 19 дюймову стійку.
 
 VP-311DVI
 
Комутатор, який виконує підтримку високочастотного сигналу на трьох точках. Цифровий широкосмуговий контент захищений технологією HD CP, яка попереджає ризик копіювання інформації. Цифровий і стереофонічний аудіосигнали відрізняються високою якістю відтворення. Можна переключатися між трьома джерелами з єдиним виходом.
 
Завдяки функції автоматичного коммутирования прилад здатний виконати перемикання на пристрій з найменшим пріоритетом в разі відключення одного з пристроїв. При відновленні сигналу комутатор перемикається в зворотному порядку. Пріоритетність сигналу ведеться за допомогою DIP- перемикачів.
 
 VS-21HDCP-IR
 
Комутатор високих частот, який підтримує HDCP, а також управління за допомогою RS-232. За допомогою приладу можна вибрати один з декількох роз'ємів з передачею сигналу на єдиний вихід. Висока швидкість передачі даних дозволяє знижувати кількість перешкод.

Ми рекомендуємо купити Комутатор DVI за нормальною ціною в онлайн каталозі музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою по Києву. Также, вибери Рупорні системи оповіщення таких брендів як: Kramer, Neutrik, Apart. Каталог https://luxpro.ua/ реалізує поставку покупцям в містах: Рівне, Дніпродзержинськ, Мелітополь, а також інші міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Кількість входів
Кількість виходів