Роз'єми для кабелів

Кому здається, що робота з акустичним обладнанням та відеоапаратурою - це легше простого, одне задоволення, той глибоко помиляється. Адже така робота - це важка праця, який включає в себе роботи з дрібними деталями. Такими деталями часто є кабелі. Правильно підібрані кабелі на аудіо та відео системи дозволяють уникнути втрат в сигналах, роблять роботи з обладнанням більш продуктивною.

Інтернет-магазин LuxPRO намагається якомога більше полегшити життя всім тим, хто працює з подібним типом обладнання. Ми пропонуємо такі модельні рішення допоміжних атрибутів, які значну спрощують роботу, а час, що залишився і нерви можна витратити на реалізацію своїх творчих планів.

Роз'єми для кабелів: основний асортиментний ряд і технічні характеристики

Забезпечити собі максимальну роботу з акустичним або відео обладнанням дозволяють новітні розробки сучасних інженерів. Представлений каталог роз'ємів для кабелів істотно полегшить життя кожному власнику акустики або відео системи. Більш того, використання таких роз'ємів - це ще і безпеку.
 
Інтернет-магазин LuxPRO пропонує роз'єми для кабелів різного типу в наступних асортиментних позиціях:
 
• кольорові кільця для маркування компресійних роз'ємів дозволяють відзначити необхідний роз'єм, щоб в подальшому робота з обладнанням була комфортніше і безпечніше;
• ферритові кільця для кабелів, які використовуються при прокладках кабельних мереж і закріплюються на кабелі в тому місці, де спостерігається найбільший рівень перешкод;
• роз'єми VGA - стандартні роз'єми для відеоапаратури, надійні пристосування, які використовуються вже не один десяток років;
• роз'єми для коаксіальних кабелів пропонуються в двох модельних варіантах: роз'єми компресійні і роз'єми обтискні, обидва види не вимагають додаткової пайки.

Роз'єми для кабелів від LuxPRO: найширші можливості для комфортної роботи

Інтернет-магазин LuxPRO завжди піклується про своїх клієнтів, намагаючись надати широкий спектр вибору всіляких допоміжних матеріалів. Купити роз'єми для кабелів можна з можливістю доставки конкретної моделі продукції в ваше місто. Замовити товар клієнт завжди може на нашому сайті - цілодобово за допомогою електронної форми.

Рекомендуємо Вам підібрати і придбати Роз'єми для кабелів за вигідною вартістю в онлайн магазині звукового обладнання ЛюксПро з доставкою по Києву і всій Україні. Также, Ви можете купити Фазоинвертор для корпусу акустики таких брендів як: Alustage, Audio-Technica, HP. Електронний каталог LuxPRO реалізує поставку жителям регіонів: Київ, Львів, Дніпродзержинськ і в ін. регіони України.