Роз'єми для кабелів

 • Кому здається, що робота з акустичним обладнанням та відеоапаратурою - це легше простого, одне задоволення, той глибоко помиляється. Адже така робота - це важка праця, який включає в себе роботи з дрібними деталями. Такими деталями часто є кабелі. Правильно підібрані кабелі на аудіо та відео системи дозволяють уникнути втрат в сигналах, роблять роботи з обладнанням більш продуктивною.
 • Інтернет-магазин LuxPRO намагається якомога більше полегшити життя всім тим, хто працює з подібним типом обладнання. Ми пропонуємо такі модельні рішення допоміжних атрибутів, які значну спрощують роботу, а час, що залишився і нерви можна витратити на реалізацію своїх творчих планів.

  Роз'єми для кабелів: основний асортиментний ряд і технічні характеристики

  Забезпечити собі максимальну роботу з акустичним або відео обладнанням дозволяють новітні розробки сучасних інженерів. Представлений каталог роз'ємів для кабелів істотно полегшить життя кожному власнику акустики або відео системи. Більш того, використання таких роз'ємів - це ще і безпеку.
   
  Інтернет-магазин LuxPRO пропонує роз'єми для кабелів різного типу в наступних асортиментних позиціях:
   
  • кольорові кільця для маркування компресійних роз'ємів дозволяють відзначити необхідний роз'єм, щоб в подальшому робота з обладнанням була комфортніше і безпечніше;
  • ферритові кільця для кабелів, які використовуються при прокладках кабельних мереж і закріплюються на кабелі в тому місці, де спостерігається найбільший рівень перешкод;
  • роз'єми VGA - стандартні роз'єми для відеоапаратури, надійні пристосування, які використовуються вже не один десяток років;
  • роз'єми для коаксіальних кабелів пропонуються в двох модельних варіантах: роз'єми компресійні і роз'єми обтискні, обидва види не вимагають додаткової пайки.

  Роз'єми для кабелів від LuxPRO: найширші можливості для комфортної роботи

  Інтернет-магазин LuxPRO завжди піклується про своїх клієнтів, намагаючись надати широкий спектр вибору всіляких допоміжних матеріалів. Купити роз'єми для кабелів можна з можливістю доставки конкретної моделі продукції в ваше місто. Замовити товар клієнт завжди може на нашому сайті - цілодобово за допомогою електронної форми.
Новинка
Goldkabel
Роз'єм GOLDKABEL EVOLUTION BANANA II 4шт.
1 431грн
Новинка
Goldkabel
Роз'єм GOLDKABEL EVOLUTION BANANA I 4шт.
1 431грн
Новинка
Goldkabel
Роз'єм GOLDKABEL profi BFA-BANANA/HOHLBANANA PROFI 4шт.
716грн
Новинка
ProCab
Перехідник BSP460
234грн
Новинка
ProCab
Перехідник BSP410
237грн
Новинка
ProCab
Перехідник CLP345
488грн
Новинка
ProCab
Перехідник CLP342
381грн
Новинка
ProCab
Перехідник CLP341
358грн
Новинка
ProCab
Підлоговий комутаційний бокс CB2XMF/G
1 806грн
Новинка
ProCab
Підлоговий комутаційний бокс CB4XFF/B
1 806грн

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.