Роз'єми для кабелів

 • Кому здається, що робота з акустичним обладнанням та відеоапаратурою - це легше простого, одне задоволення, той глибоко помиляється. Адже така робота - це важка праця, який включає в себе роботи з дрібними деталями. Такими деталями часто є кабелі. Правильно підібрані кабелі на аудіо та відео системи дозволяють уникнути втрат в сигналах, роблять роботи з обладнанням більш продуктивною.
 • Інтернет-магазин LuxPRO намагається якомога більше полегшити життя всім тим, хто працює з подібним типом обладнання. Ми пропонуємо такі модельні рішення допоміжних атрибутів, які значну спрощують роботу, а час, що залишився і нерви можна витратити на реалізацію своїх творчих планів.

  Роз'єми для кабелів: основний асортиментний ряд і технічні характеристики

  Забезпечити собі максимальну роботу з акустичним або відео обладнанням дозволяють новітні розробки сучасних інженерів. Представлений каталог роз'ємів для кабелів істотно полегшить життя кожному власнику акустики або відео системи. Більш того, використання таких роз'ємів - це ще і безпеку.
   
  Інтернет-магазин LuxPRO пропонує роз'єми для кабелів різного типу в наступних асортиментних позиціях:
   
  • кольорові кільця для маркування компресійних роз'ємів дозволяють відзначити необхідний роз'єм, щоб в подальшому робота з обладнанням була комфортніше і безпечніше;
  • ферритові кільця для кабелів, які використовуються при прокладках кабельних мереж і закріплюються на кабелі в тому місці, де спостерігається найбільший рівень перешкод;
  • роз'єми VGA - стандартні роз'єми для відеоапаратури, надійні пристосування, які використовуються вже не один десяток років;
  • роз'єми для коаксіальних кабелів пропонуються в двох модельних варіантах: роз'єми компресійні і роз'єми обтискні, обидва види не вимагають додаткової пайки.

  Роз'єми для кабелів від LuxPRO: найширші можливості для комфортної роботи

  Інтернет-магазин LuxPRO завжди піклується про своїх клієнтів, намагаючись надати широкий спектр вибору всіляких допоміжних матеріалів. Купити роз'єми для кабелів можна з можливістю доставки конкретної моделі продукції в ваше місто. Замовити товар клієнт завжди може на нашому сайті - цілодобово за допомогою електронної форми.
Новинка
RODE
Перехідник MICON 9
1 100грн
Новинка
RODE
Перехідник MICON 11
660грн
Новинка
Genelec
Перехідник 8000 419B
2 365грн

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.