Кабелі IEEE 1394 Fire Wire

 • У створенні комп'ютерних систем, підключенні відео- і аудіопристроїв, принтерів, сканерів, жорстких дисків роль IEEE 1394-кабелів важко переоцінити. Саме IEEE 1394-кабелю надають високу швидкість передачі інформації між комп'ютером і цифровими пристроями. Спектр використання даної модифікації кабелів досить широкий - в зовнішніх дискових пристроях, в Відеозахоплення відеозаписів з MiniDV в файли, а також захоплення з однієї камери на іншу. Крім того, IEEE 1394-кабелю використовуються в двомашинні налагодженні ядра Windows, так як не вимагає використання процесора.

 • Що таке IEEE 1394?

  Сам кабель має вигляд двох кручених пар - А і В, розпаяних як А до В, а на іншому кінці кабелю - як В до А. Додається також провідник харчування, але в більшості випадків він необов'язковий. Крім того, в системі є до 4 портів, а в одній топології число пристроїв може доходити до 64, яка є деревовидної.
   
  Операції, що проводяться IEEE 1394 підрозділяються на:
   
  • асинхронні операції: записування або зчитування блоку слів або проведення атомарних операцій. Даний тип операцій застосовують 24-бітові адреси в межах кожного пристрою, крім того, 16-бітові номера в якості підтримки функціонування межшінних мостів.
  • ізохронні операції: пересилання блоків даних в ритмі 8 КГц, який задається провідним пристроєм шини за допомогою ініціації транзакцій.

   Особливості IEEE 1394-кабелів

  IEEE 1394-кабелю мають ряд істотних переваг, таких як:
   
  • подвійне екранування, що складається з алюмінієвої фольги і лудженої мідної обплетення оберігає передачу даних від різних електромагнітних завад.
  • IEEE тисячі триста дев'яносто чотири-кабелю відрізняє підвищена швидкість передачі інформації - до 400 Мбіт \ секунду.
  • малі габарити деяких різновидів даного кабелю дозволяють використовувати його на цифрових пристроях, які за допомогою даного кабелю можна з'єднати з комп'ютером.
  • завдяки укріпленої конструкції кабелів і властивості передачі харчування, вони можуть бути використані спільно з жорсткими дисками, CD-ROM-приводами і цифровими звуковими пультами.
  • представлений широкий набір довжини IEEE 1394-кабелів - в наявності запропоновані 3, 6, 10, 15 і 25-футові версії (від 0,9 м до 7,6 м).

  Чому LuxPRO - кращий вибір?

  Для вибору оптимального товару відвідайте наш шоу-рум або загляньте в наш інтернет-магазин, в яких консультанти із задоволенням підберуть для ВВАС необхідний товар, виходячи з Ваших потреб, а також допоможуть оформити заявку в будь-який зручний для Вас час. Доставка товарів здійснюється по всій Україні.

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.