Феритові кільця для кабелів

Феритові кільця - це фільтри, які використовуються для придушення в електричних мережах перешкод високої частоти. Найчастіше використовуються на довгих кабелях. Відома на ринку фірма Kramer Electronics сьогодні пропонує користувачам ферритові кільця для кабелів.

Феритові фільтри для очищення сигналу

Феритові кільця застосовуються в разі, якщо кабель укладається там, де є проблеми із завадами. Особливо часто це відбувається в місцях, де присутні неекрановані кабелі. Саме вони і створюють перешкоди. Фільтри з особливого металевого сплаву під назвою феррит, здатні ефективно ці перешкоди пригнічувати. Феритові кільця використовуються як на силових кабелях, так і на кабелях, за якими йдуть аналогові або цифрові сигнали.
 
Які переваги дає використання феритових фільтрів? Застосовуючи кільця, можна відмовитися від дорогих кабелів з високим ступенем екранування. Вибирати їх потрібно, виходячи з розміру кабелю, а також вашої конкретної задачі.
 
Ферритові кільце має легко вдягатися на кабель і міцно на ньому триматися. У разі використання гнучкого кабелю, кільце можна додатково закріпити. Ферітовий фільтр повинен мати якомога більшу площу поверхні і широке поперечний переріз. Тобто, чим довше і товщі кільце - тим краще. Феритові кільця бажано розташовувати якомога ближче до джерела перешкод.

Як зробити відео якісним

Багато кабелю забезпечені заводськими вбудованими феритовими фільтрами. Знімні ферритові кільця також здатні послаблювати шумові перешкоди, збільшуючи якість сигналу. Екранування дроти дає аналогічний ефект. Однак дроти з хорошим екрануванням коштують досить дорого. Феритові фільтри мають широке застосування. Вони використовуються в аудіо і відео системах, охоронної сигналізації, а також на силових кабелях.
 
Перешкоди створюють не тільки кабелю, а й інші пристрої - материнська плата, клавіатура, принтер. Перешкоди, присутні на вашому робочому місці, досить сильно відчуваються. Феритові кільця захоплюють їх і направляють в навколишній простір у вигляді тепла. Феритові кільця здатні зробити вашу музику яскравіше, а зображення - якісніше.
 
У нашому магазині ви отримаєте якісну консультацію, а також інформаційну підтримку на всіх стадіях покупки. Ми допоможемо вам вибрати товар, надійно його упакуємо і відправимо по заявленому вами адресою. Доставка здійснюється за один або два дні.

Ми рекомендуємо Вам вибрати і купити Феритові кільця для кабелів за нормальною вартістю в інтернет магазині світлового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок України. Также, Ви можете обрати сценічні бліндери таких брендів як: Emiter-S, Sky Sound, Klotz. Інтернет магазин ЛюксПро реалізує доставку в міста як: Харків, Суми, Нікополь і в ін. міста України.