Синтезатори Yamaha

Синтезатори Yamaha - легенда музичного супроводу

Yamaha - це, по істині, легендарна фірма, яка існує з XIX століття і до цих пір не втрачає свої позиції. Незважаючи на технологічний прогрес і популярність інноваційних введень, класичні інструменти залишаться в серцях професійних музикантів-цінителів прекрасного. Як показує практика, якщо власник закоханий у свою справу, то бізнес стовідсотково буде розвиватися і ставати популярнішими.
 
У 1900 виготовляли піаніно і фортепіано на виробництві Торакусу Ямаха. У роки війни з того ж дерева робили пропелери для літаків. Цікаво, що фірма змогла швидко змінити напрям, у воєнний період виготовлялися винищувачі. Але з закінченням битв і завоювань, Ямаха знову став розвивати музичну промисловість Японії.
 
На цю світову компанію припадає близько чверті випуску музичних інструментів світу. Тому її точно можна називати світовим лідером в цій галузі. Особливою популярністю Yamaha користується на своїй батьківщині - в Японії а також в Китаї, Європі та Північній Америці.

Yamaha - виробник синтезаторів

У 1980-х Ямаха налаштувала виробництво електронних та цифрових інструментів. Синтезатори почали випускатися з 1976 року. Виробники намагалися акцентувати увагу саме на рівень і якість звучання. Відомий композитор 80-х Вангеліс порівнював першу модель цього бренду з повноцінним симфонічним концертом. Його альбом «Той, що біжить по лезу» свою популярність і чистий звук заробив завдяки саме цій фірмі. Майкл Джексон свій альбом «Thriller» записував теж на цьому синтезаторі.
 
Зараз Yamaha є єдиним виробником музичних інструментів, в асортимент яких входять абсолютно всі види:
 
• духові;
• ударні;
• клавішні;
• синтезатори;
• струнні;
• семплери;
• тон-генератори.
 
 До того ж, вони виготовляють і аксесуари до всіх моделей в своєму каталозі. Всі інструменти відповідають вимогам при виготовленні. Вони прості у використанні, інтерфейс не складний і зрозумілий навіть новачкові. У багатьох вбудовані автоматичні навчальні програми для музикантів різних рівнів. У синтезаторах достатньо місця для розгулу фантазії, застосовуючи різні тембри, ефекти і задаючи своєю композицією необхідний темп.
 
Ціна залежить від призначення, стилів, функціональності і класу самого пристрою. Найпростіші моделі коштують близько 5 000 грн., А професійне обладнання понад 60 000 гривень.
Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник
Кількість клавіш
Молоточковая механіка
Наявність автоаккомпанемента
Наявність секвенсора
Призначення
Очистити вибір