Кольорові кільця для маркування компресійних роз'ємів

Кольорові кільця застосовуються для маркування коаксіальних кабелів. Такі кільця зручно одягати на компресійні роз'єми. Проста маркування кабелів дозволяє краще орієнтуватися при монтажі обладнання. Якщо ви працюєте одночасно з декількома кабелями, вам не обійтися без маркувальних кілець. Маркувальні кільця виробництва Kramer Electronics виготовлені з міцної, надійної гуми. Вони зберігають свій яскравий колір навіть в умовах тривалої експлуатації.

Переваги використання маркувальних кілець

Компресійні роз'єми вважаються найбільш міцними і надійними коннекторами для коаксіальних кабелів на сьогоднішній день. Вони необхідні для монтажу телевізійного обладнання, систем відеоспостереження і багато чого іншого. Відома фірма Kramer Electronics пропонує своїм клієнтам зручні, кольорові і яскраві маркувальні кільця, які підходять за розмірами для всіх компресійних конекторів.
 
Кольорові кільця продаються по п'ятдесят штук в упаковці. Вони дозволяють швидко і просто маркувати кабель, впізнати його, ідентифікувати серед інших схожих, а також швидко виявити.
 
Кольорові маркувальні кільця, які ви можете знайти в нашому магазині, виготовлені з високоякісної гуми. Гума - гнучкий і міцний матеріал. Вона не схильна до руйнівної дії перепадів температур, а також механічних пошкоджень. Для маркування кабелю дуже важливо, щоб колір не тьмянів і не бліднув з часом. Саме яскравість кольору дозволяє швидко впізнати, а також ідентифікувати кабель. Маркувальні кільця виробництва Kramer Electronics зберігають свій колір навіть при руйнівний вплив вологи, ультрафіолету та інших природних факторів.

Зробіть монтаж обладнання легким і безпечним

Щоб полегшити експлуатацію і ремонт кабелю, його необхідно маркувати ще на етапі укладання та коммутирования. Дотримання високих сучасних стандартів комутації передбачає використання маркування певних кольорів. Саме кільця таких кольорів необхідно надягати на компресійні роз'єми для коаксіальних кабелів.
 
Купивши в нашому магазині упаковку маркувальних кілець відповідних кольорів, ви полегшите процес монтування обладнання і зробите його більш безпечним. Менеджери завжди допоможуть вам з вибором і забезпечать швидку і надійну доставку до вказаного вами місця призначення.

Ми пропонуємо вам підібрати Кольорові кільця для маркування компресійних роз'ємів за нормальною ціною в каталозі інтернет магазину звукового обладнання LuxPRO з доставкою по Україні. Также, знайди галогенні лампи таких брендів як: B&C Speakers, Showtec, UDG. Інтернет каталог LuxPRO виконає поставку покупцям міст: Одеса, Черкаси, Хмельницький і в усі регіони України.

Фільтр