Кабель з IR випромінювачами Kramer

Кабель з IR випромінювачами в магазині LuxPRO.ua завжди можна придбати за вигідною ціною. У цьому невеликому огляді пропонуємо вашій увазі основні показники даної продукції, які потрібно розуміти при виборі тієї або іншої моделі.

Що таке ІК-кабель?

Кабель з ІК-випромінювачем містить у своїй конструкції прийом пристрою інфрачервоних сигналів, який був створений як додаток до повторювачів ІК-сигналів, наприклад, PT-4iREX, що обладнані штатним інтегрованим приймачем ІК-сигналів. Крім того, ІК-кабель використовується в роботі з панелями управління та контролерами, що мають інфрачервоні виходи. Після установки інфрачерний датчик приладу вимикається - функціонує тільки даний зовнішній ІК-приймач.

 Особливості ІК-кабеля

Особливістю ІК-кабеля відносяться наступні параметри:
 
• ІК-кабеля мають широку діапазон довжин - від 3 до 15 метрів, що дозволяє вирішувати широкий діапазон задач з точки зору підключення між різними пристроями, незалежно від їх видалення від одного друга. Можливо також за допомогою чотирьох проводів стереофонічного типу Kramer C-AS35M / AS35F-50, що мають довжину по 15 м, витягнення проводу вплот до 60 метрів.
• Даний тип кабелю може бути додатково інтегрований в деякі пристрої Kramer, характеристики яких передбачають обладнання ІК-кабелем.
• Висока міцність ізолюючої матеріалу та висока гнучкість кабеля захищають від механічних пошкоджень.
• Роз'єми, що мають діаметр 3,5 мм, дозволяють з'єднуватися з великою кількістю пристроїв.
 
Познайомимось з асортиментом у нашому шоу-румі або подивіться у нашому інтернет-магазині. Наші консультанти завжди з задоволенням готові допомогти Вам з вибором необхідного товару, виходячи з ваших потреб. Замовляючи онлайн, вам варто залишити заявку в зручний час або зв'язатися безпосередньо з менеджером, і ми можемо доставити в найкоротші терміни в будь-яку точку України.
 

Унікальна можливість вибрати і придбати Кабель з IR випромінювачами за найкращою ціною в каталозі звукового обладнання LuxPRO з доставкою по Києву. Также, дивись Світлодіодні LED прилади таких брендів як: CORT, dB Technologies, QSC. Інтернет магазин ЛюксПро виконає доставку клієнтам регіонів: Рівне, Дніпродзержинськ, Тернопіль і в інші міста України.