Підсилювач-розподільник s-Video (Y / C)

Підсилювач і розподільник S-Video - це унікальна установка компонентного аналогового інтерфейсу, використовується для передачі відеосигналу з одного програвача на кілька моніторів одноразово. Головна особливість такого приладу - роздільна передача частин відеосигналів - яскравості і кольору, Y і C відповідно. Вони передаються окремим сполучною лініях, і це забезпечує найкращу якість відео на всіх приймаючих установках. Завдяки роздільній передачі, перехресні перешкоди повністю виключені.

Що ж таке підсилювач-распределелітель S-Video (Y / C)

Прилад використовується для передачі відео і телебачення стандартного розширення, тому не підтримує зв'язок з HDTV. Також для передачі звуку необхідна установка одного додаткового кабелю.
 
Кабельні лінії можуть досягати десятків метрів, але погіршення характеристик сигналу компенсується потужною установкою підсилювача.
 
Роз'єднання яскравості і кольоровості досягається завдяки використанню гребенчатого фільтра в системі PAL. Завдяки ідентичним виходів на всі приймаючі пристрої, можна бути впевненими в тому, що на всіх підключених приладах відео буде передаватися однаково чітко і якісно.
 
Сигнал може передаватися на монітори, проектори і плеєри. Залежно від кількості виходів і моделі, він може лунати на 2, 5, 10 і навіть 15 окремих пристроїв.
 
Технічні характеристики підсилювачів-розподільників s-video:
 
• оснащені двома типами виходів - 4-pin і стандартним BNC;
• підключені до системи буферизації вихідних сигналів;
• роздільні регулятори для яскравості і кольоровості;
• регулятор контролю АЧХ;
• закритий і відкритий тип входів для Y і З сигналів;
• смуга пропускання від 150 МГц до 340 МГц;
• зручний і компактний корпус для установки.

Застосування і особливості покупки в інтернет магазині LuxPRO

У застосуванні підходить для кабельного телебачення, в професійних відеосистемах. В останні роки масово використовується для систем відеоспостереження та безпеки в мало і великому бізнесі.
 
Наша компанія займається постачанням в Україну тільки оригінального і якісного обладнання. Замовляйте у нас - будьте впевнені в надійності і довговічності пристроїв.

Пропонуємо Вам замовити Підсилювач-розподільник s-Video (Y / C) за нормальною ціною в каталозі інтернет магазину світлового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, Ви можете купити Директ-бокси (DI бокси) таких брендів як: Bespeco, PROLUM, IMG Stage Line. Електронний магазин ЛюксПро доставить покупцям в містах: Кропивницький, Чернівці, Кременчук, а також ін. міста України.