Підсилювач-розподільник s-Video (Y / C)

 • Підсилювач і розподільник S-Video - це унікальна установка компонентного аналогового інтерфейсу, використовується для передачі відеосигналу з одного програвача на кілька моніторів одноразово. Головна особливість такого приладу - роздільна передача частин відеосигналів - яскравості і кольору, Y і C відповідно. Вони передаються окремим сполучною лініях, і це забезпечує найкращу якість відео на всіх приймаючих установках. Завдяки роздільній передачі, перехресні перешкоди повністю виключені.

 • Що ж таке підсилювач-распределелітель S-Video (Y / C)

  Прилад використовується для передачі відео і телебачення стандартного розширення, тому не підтримує зв'язок з HDTV. Також для передачі звуку необхідна установка одного додаткового кабелю.
   
  Кабельні лінії можуть досягати десятків метрів, але погіршення характеристик сигналу компенсується потужною установкою підсилювача.
   
  Роз'єднання яскравості і кольоровості досягається завдяки використанню гребенчатого фільтра в системі PAL. Завдяки ідентичним виходів на всі приймаючі пристрої, можна бути впевненими в тому, що на всіх підключених приладах відео буде передаватися однаково чітко і якісно.
   
  Сигнал може передаватися на монітори, проектори і плеєри. Залежно від кількості виходів і моделі, він може лунати на 2, 5, 10 і навіть 15 окремих пристроїв.
   
  Технічні характеристики підсилювачів-розподільників s-video:
   
  • оснащені двома типами виходів - 4-pin і стандартним BNC;
  • підключені до системи буферизації вихідних сигналів;
  • роздільні регулятори для яскравості і кольоровості;
  • регулятор контролю АЧХ;
  • закритий і відкритий тип входів для Y і З сигналів;
  • смуга пропускання від 150 МГц до 340 МГц;
  • зручний і компактний корпус для установки.

  Застосування і особливості покупки в інтернет магазині LuxPRO

  У застосуванні підходить для кабельного телебачення, в професійних відеосистемах. В останні роки масово використовується для систем відеоспостереження та безпеки в мало і великому бізнесі.
   
  Наша компанія займається постачанням в Україну тільки оригінального і якісного обладнання. Замовляйте у нас - будьте впевнені в надійності і довговічності пристроїв.
Фільтр
Ціна
 •  —  грн

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.