Комутатор аудіо

Звукові або аудіо комутатори - пристрої, які виконують передачу звукового сигналу з вхідних каналів на вихід.

Комутатор аудіо: характеристики, модельний ряд

Передача аудіосигналу виконується за допомогою панелі управління. Підключення звукових пристроїв ведеться з найбільшою чутливістю для зменшення перешкод. Можлива наявність відразу кількох вихідних каналів для підключення двох і більше аудіо пристроїв. Якщо звуковий комутатор має один вихідний канал, тоді прилад виконує функцію посилення і розподілу сигналу без перемикання між вхідними каналами.

Модельний ряд звукових комутаторів і їх особливість

MSB112.4
 
Дана панель призначена для професійної комутації систем з наявністю цілої мережі кабелів. Велику популярність комутатор MSB112.4 заробив в сфері студійної звукозапису і організації концертів. Швидка фіксація роз'ємів дозволяє значно економити час, необхідний для прокладки кабелю. Висока стійкість і якість передачі сигналу виключають утворення шумів і перешкод, незалежно від умов електромагнітного поля. У комплекті з комутаторами йдуть всі необхідні роз'єми.
 
VS-55A
 
Комутатор високої чутливості, призначений для передачі сигналу між 5 пристроями. Вхідний сигнал надходить, наприклад, на проектор, а якщо необхідно підключити відразу декілька приладів - виконується об'єднання двох і більше комутаційних систем. Комутатори VS-55A легко підключаються до інших комутаторів з групи VS-55 для об'єднання аудіо та відео сигналу. Комплект поставляється із зовнішнім джерелом живлення 12 В. Установка приладу ведеться на стійку 19 дюймів стандартній комплектації.
 
VS-4X
 
Комутатор механічного типу, який приймає аудіо сигнал на один з чотирьох можливих пристроїв. Прилад використовується тоді, коли необхідно створити симетричний аудіо сигнал без використання електроживлення від мережі. Перевагою даного комутатора є його здатність вирівнювати аудіо та відео сигнал. Завдяки цьому можна досягти поліпшення якості сигналу з найменшими перешкодами. Комплектуючі системи демонструють високі ізоляційні характеристики.
 
4x1 6502
 
Система працює за технологією Kramer RE-KLOCKING & EQUALIZATION для відновлення цифрового сигналу. Широка пропускна здатність комутатора 4x1 6502 дозволяє йому обробляти сигнали практично всіх існуючих аудіо форматів.

У нас можливо купити Комутатор аудіо за найкращою ціною в інтернет магазині звукового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою по Україні. Также, вибирай вокальні мікрофони таких брендів як: CORT, Epson, FBT. Магазин ЛюксПро привозить покупцям в містах: Житомир, Мелітополь, Бердянськ, а також в усі міста України.

Фільтр
Виробник
Вартість
  •  —  грн
Комутатор аудіо з доставкою по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов`янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам`янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань