Кабель VGA

На сьогоднішній день інтерфейс VGA вже багато в чому застарів і замінюється сучасними інтерфейсами цифрової передачі сигналу DVI, HDMI і DisplayPort, але все ж значна частина відеоапаратури випущеної до 2015 року продовжує радувати своїх власників і прослужить добру службу ще не один рік. Саме для таких цінителів аналогової передачі відеосигналу компанія Kramer Electronics продовжує випускати VGA кабелі в різних виконаннях і неперевершеною якістю готової продукції.

 

У чому ж особливість VGA кабелю?

 

VGA кабель від Kramer - це першокласний продукт компонентного інтерфейсу (Video Graphics Array), який використовується в моніторах і відеоадаптерах, який використовує для передачі інформації кольорів аналоговий сигнал. На відміну від застарілих відеоадаптерів IBM тут використовується аналогова передача сигналу для скорочення кількості проводів у кабелі і можливості використання VGA-моніторів з аналоговими видеоадаптерами, які виводять більшу кількість кольорів. Роз'єм кабелю VGA, він же DE15F представлений 15-контактним субмініатюрние роз'ємом, також неофіційно званим D-Sub 15 або DB15HD і використовується для передачі RGB-відеосигналу на екрани з електронно-променевою трубкою, а також сумісний з DVD-програвачами, плазмовими і РК телевізорами.

 

У кабелі VGA сигнал передається через підрядник, при цьому зміни яскравості здійснюється за рахунок зміни напруги сигналу від 0,7 до 1 вольта. Відеорежим здійснений з квадратними пікселями, тобто співвідношення сторін екрану відповідає вирішенню і на відміну від попередніх адаптерів пікселі Чи не здаються витягнутими.
 
На сьогоднішній день кабель з VGA-роз'ємом є застарілим і витісняється сучасними цифровими інтерфейсами DVI, HDMI і DisplayPort, однак продовжує активно використовуватися з відеотехнікою попередніх поколінь. Нові моделі моніторів, що не мають роз'єму VGA, дозволяють підключати відеоадаптер з виходом VGA через DVI роз'єм за допомогою перехідника. Частково лінії роз'єму DVI з метою сумісності є інтерфейсом VGA (крім формату DVI-D, де аналогові лінії відсутні).
 
В асортименті кабельної продукції компанії Kramer налічується 16 видів VGA кабелів з різним вибором довжини від 0,3 до 30 метрів, що в загальній сумі створює величезний вибір для виконання будь-яких завдань. Умовно їх можна розділити на кілька видів: це класичні, з'єднувальні або подовжувальні в стандартному виконанні або з завужені діаметром для більш щільної прокладки, а також з кабельним роз'ємом, як прямим, так і поверненим на 45 або 90 градусів для більш зручного підключення або комутації біля стіни. Другий тип це перехідні кабелі для підключення передавачів з VGA роз'ємом до обладнання з BNC або RCA роз'ємом, при цьому з вибором вилка / розетка як з однієї так і з іншої сторони, а також установчі кабелі з розібраних кінців для зручності прокладки і подальшим підключенням. Третій тип це VGA кабелі з додатковими аудіо та / або інтернет кабелями, що дозволяють заощадити місце і гроші і замінити одним кабелем 2-3 стандартних. Крім того три види найпоширеніших кабелів виконуються з ізоляцією без галогеноводородов і забезпечують безпечне використання і бездимний горіння в надзвичайних ситуаціях.
 

Переваги вибору компанії LuxPRO?

 
Відвідайте наш шоу-рум або замовте необхідну Вам продукцію через наш сайт зв'язавшись з менеджером або залишивши заявку в будь-який зручний для Вас час і ми здійснимо доставку в найкоротші терміни, а завдяки системі лояльності постійні клієнти отримують приємну знижку в 5, 10 або 15%.
 

 

У нас Ви зможете вибрати і замовити Кабель VGA з актуальної вартості в інтернет каталозі звукового обладнання ЛюксПро з доставкою по Україні. Также, Ви можете замовити Кейси, чохли, сумки таких брендів як: Behringer, LedEX, DiMarzio. Електронний каталог LuxPRO реалізовує доставку клієнтам міст: Маріуполь, Житомир, Біла Церква, а також ін. міста України.