Audio кабель

Ознайомтеся з асортиментом в нашому інтернет-магазині, де наші консультанти із задоволенням допоможуть Вам з вибором необхідного товару - для цього потрібно лише залишити заявку в зручний для Вас час. Крім того, Ви можете зв'язатися безпосередньо з менеджером, і ми доставимо замовлення в будь-яку точку України.

 Навіщо потрібен аудіо-кабель?

Кожен, хто стикався з підключенням музикального обладнання, знає, що роль надійних кабелів при передачі якісного звуку важко переоцінити. При уявній простоті і пересічності, дане сполучна ланка відіграє величезну роль в передачі сигналу і отриманні сигналу того чи іншого якості. Запропонований спектр аудіо-кабелів изобилирует різними модифікаціями - в основному, в залежності від видів роз'єму: XLR (вилка-розетка), IR (вилка-розетка), 2 RCA (вилка-вилка). Також існує класифікація за призначенням: HI-FI- і HI-END-кабелю.

Особливості видів

Кожна з модифікацій аудіо-кабелю має свої особливості, такі як:
  1. Аудіо-кабелю з роз'ємами XLR мають в своїй конструкції технологію здвоєних кручених пар Star Quad, яка дозволяє зменшити електромагнітне випромінювання від безпосередньо кабелів, а також істотно знизити їх чутливість до зовнішніх негативних факторів.
  2. XLR-кабелю мають хорошу гнучкість при відносно невеликому діаметрі кабелю (близько 6 мм) і мають високу стійкість до розривів.
  3. Цей різновид аудіо-кабелю має широкий спектр довжини - користувачам представлені 1, 1,5, 3, 6, 10, 15, 25, 35, 50, 75, 100, 125 і 150-футові версії (від 0,3 м до 45 , 7 м), що дозволяє з'єднувати аудіоапаратуру незалежно від віддаленості сполучних частин одна від одної.
  4. Кабелю з роз'ємом IR мають розширений спектр застосування - від подовження стандартного кабелю при підключенні аудіотехніки до видалення кабелів від інфрачервоних приймачів або ІК-передавачів Kramer, а також роботи зі звуковими картами комп'ютерів, ноутбуків і проекторів.
  5. IR-кабелю мають повне екранування перетином 28 AWG, яке захищає переданий сигнал від всіляких перешкод.
  6. Кабелю з роз'ємом IR представлені в різних видах довжини - в наявності є 3, 6, 10, 15, 25, 35 і 50-футові версії (від 0,9 м до 15,2 м).
  7. Кабелю з RCA-з'єднанням виконують важливу роль з'єднання звукової плати ноутбука або плеєра до звукових входів озвучують або пристроїв відображення звуку, типу, телевізора, монітора або проектора.
  8. Екранування RCA-кабелів перетином 28 AWG оберігає передачу сигналу від перешкод і забезпечує його високу якість.
  9. RCA-кабелі представлені в широкому діапазоні довжини - 3, 6, 10, 15, 25, 35 і 50-футові модифікації (від 0,9 м до 15,2 м)

Пропонуємо вибрати Audio кабель за кращою вартістю в інтернет магазині музичних інструментів ЛюксПро з доставкою по Україні. Также, знаходьте Периферія для мікшерів таких брендів як: K&M, FBT, Nightsun. Електронний каталог LuxPRO реалізує доставку покупцям в регіонах: Кривий Ріг, Миколаїв, Чернігів, а також інші куточки України.