Роз'єми VGA

Роз'єм VGA призначений для дисплеїв на електронно-променевих трубках, що використовують аналогову передачу відеосигналу. Сьогодні такі монітори вважаються застарілими. Однак багато покупців активно використовують відеотехніку попереднього покоління. Вона здатна радувати своїх власників роки і навіть десятиліття. Саме для них сьогодні виробляються роз'єми VGA.

VGA-роз'єм для IBM-сумісних комп'ютерів

Не поспішайте міняти стару працюючу техніку. Роз'єми VGA поєднуються з деякими видами сучасних передових дисплеїв на рідких кристалах за допомогою перехідників. Існують також конвертери, які можуть трансформувати цифровий сигнал і перевести його в аналоговий. Незважаючи на те, що аналогові лінії застаріли, роз'єм VGA виявився корисним у деяких сферах застосування промислового обладнання.
 
VGA як стандарт підключення був створений в 1987 році. З тих пір він не втрачає своїх позицій. Це перший в світі стандарт підключення, створений компанією IBM для своїх комп'ютерів. VGA це Video Graphics Array - відеокарта з роздільною здатністю 640 на 480 пікселів.
 
Однак в разі аналогової передачі даних великий дозвіл лише погіршує якість зображення. Тому сьогодні на зміну аналоговій системі попереднього покоління прийшов цифровий інтерфейс. Сьогодні більшість відеокарт використовують для з'єднання з монітором роз'єм VGA. Однак якщо ви виводите на екран зображення великого розміру, якість картинки буде поганим.

Переваги роз'єму VGA

VGA - пятнадцатіконтактний роз'єм для передачі відеосигналу. Його основними недоліками вважаються:
 
• залежність від якості кабелю;
• негативний вплив перешкод від інших джерел сигналу.
 
Аналоговий інтерфейс VGA обмежений в якості зображення і з часом перестане використовуватися зовсім. Однак він послужить вам ще дуже багато років. Тому не поспішайте міняти комп'ютерну техніку. Скористайтеся кабелем з роз'ємом VGA, який ви можете придбати в нашому магазині.
 
Зверніться до нас, зателефонувавши по телефону, або напишіть повідомлення за допомогою віконця зворотного зв'язку на веб-сторінці. Менеджери допоможуть вам з вибором. Наші фахівці допоможуть вам вирішити технічні проблеми, що виникають при комутації комп'ютерної техніки. Доставка здійснюється максимально швидко - за один або два дні. Напишіть нам - і ви отримаєте професійну консультацію. Ми відповімо на всі ваші запитання.

Ми рекомендуємо вибрати і замовити Роз'єми VGA за доступною вартістю в онлайн магазині музичних інструментів LuxPRO з доставкою по Києву. Также, замовте підвісні мікрофони таких брендів як: Remo, New Light, Pro-Ject. Каталог https://luxpro.ua/ виробляє доставку які проживають в містах: Вінниця, Тернопіль, Ужгород і в усі міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн