Роз'єми VGA

 • Роз'єм VGA призначений для дисплеїв на електронно-променевих трубках, що використовують аналогову передачу відеосигналу. Сьогодні такі монітори вважаються застарілими. Однак багато покупців активно використовують відеотехніку попереднього покоління. Вона здатна радувати своїх власників роки і навіть десятиліття. Саме для них сьогодні виробляються роз'єми VGA.

 • VGA-роз'єм для IBM-сумісних комп'ютерів

  Не поспішайте міняти стару працюючу техніку. Роз'єми VGA поєднуються з деякими видами сучасних передових дисплеїв на рідких кристалах за допомогою перехідників. Існують також конвертери, які можуть трансформувати цифровий сигнал і перевести його в аналоговий. Незважаючи на те, що аналогові лінії застаріли, роз'єм VGA виявився корисним у деяких сферах застосування промислового обладнання.
   
  VGA як стандарт підключення був створений в 1987 році. З тих пір він не втрачає своїх позицій. Це перший в світі стандарт підключення, створений компанією IBM для своїх комп'ютерів. VGA це Video Graphics Array - відеокарта з роздільною здатністю 640 на 480 пікселів.
   
  Однак в разі аналогової передачі даних великий дозвіл лише погіршує якість зображення. Тому сьогодні на зміну аналоговій системі попереднього покоління прийшов цифровий інтерфейс. Сьогодні більшість відеокарт використовують для з'єднання з монітором роз'єм VGA. Однак якщо ви виводите на екран зображення великого розміру, якість картинки буде поганим.

  Переваги роз'єму VGA

  VGA - пятнадцатіконтактний роз'єм для передачі відеосигналу. Його основними недоліками вважаються:
   
  • залежність від якості кабелю;
  • негативний вплив перешкод від інших джерел сигналу.
   
  Аналоговий інтерфейс VGA обмежений в якості зображення і з часом перестане використовуватися зовсім. Однак він послужить вам ще дуже багато років. Тому не поспішайте міняти комп'ютерну техніку. Скористайтеся кабелем з роз'ємом VGA, який ви можете придбати в нашому магазині.
   
  Зверніться до нас, зателефонувавши по телефону, або напишіть повідомлення за допомогою віконця зворотного зв'язку на веб-сторінці. Менеджери допоможуть вам з вибором. Наші фахівці допоможуть вам вирішити технічні проблеми, що виникають при комутації комп'ютерної техніки. Доставка здійснюється максимально швидко - за один або два дні. Напишіть нам - і ви отримаєте професійну консультацію. Ми відповімо на всі ваші запитання.
Фільтр
Ціна
 •  —  грн

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.