Матричний комутатор CV, YC, AV (аудіо і відео)

Матричний комутатор аудіо та відео сигналу CV, YC, AV від Kramer

Бренд Kramer випустив нову лінійку матричних комутаторів для композитного відеосигналу і стереофонічного аудіосигналу. Прилади даного класу представлені в каталозі магазина LuxPRO. З їх допомогою можливо проводити комутацію в інтервалі кадрового імпульсу з різною синхронізацією. Матричний комутатор володіє широкою пропускною спроможністю - близько 90 МГц з відсутністю спотворень.
 
Дані пристрої активно використовуються для обладнання залів презентації, комунікації, офісів, державних установ, наукових і освітніх центрів, а також студій, розважальних центрів.

Функціональні особливості матричних комутаторів Kramer

• легкість управління. Комутатором управляти кнопками на передній панелі, а також дистанційно через послідовні порти;
• зручний рідкокристалічний дисплей робить керування приладом дуже простим;
• число збережених станів стає практично необмеженим при використанні комп'ютера з керуючою програмою Kramer для Windows;
• висока швидкість обробки і передачі сигналу;
• вбудоване комутатора зберігається у флеш-пам'яті і легко оновлюється на нові версії, що завантажуються через Інтернет.

Додаткові особливості матричних комутаторів від фірми Крамер

Пристрій зручно встановлюється на стійку. Прилад надає можливість виконати моментальну комутацію або в інтервалі кадрового імпульсу, що гасить. Користувач має можливість збереження до 50-60 комутаційних комбінацій для подальшого швидкого вибору і використання. Передбачено універсальний блок живлення ~ 100-240 В.

Замовити матричний комутатор Kramer в Києві і Україні

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує широкі можливості для кожного покупця:
 
1. Цінова доступність. Регулярне зниження цін і акції чекають вас. Отримуйте максимальну вигоду від онлайн-замовлення.
2. Широкий асортимент. Слідкуйте за нашими оновленнями. В каталозі доступний широкий вибір моделей комутаторів від провідних виробників.
3. Оперативна доставка. Швидке оформлення та відправка товару зручним для вас способом.

Ми рекомендуємо вибрати і придбати Матричний комутатор CV, YC, AV (аудіо і відео) по актуальній ціні в магазині музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою в усі міста України. Также, вибирай ультрафіолетові лампи таких брендів як: TAMA, Mapex, . Каталог ЛюксПро реалізовує доставку клієнтам в регіонах: Миколаїв, Херсон, Біла Церква, а також ін. куточки України.