Матричний комутатор DVI

Матричний комутатор DVI в асортименті магазину LuxPRO

Матричні комутатори застосовуються в домашній і комерційній практиці для контролю і тестування DVI, HDMI сигналів. Підтримка Ethernet значно спрощує обробку команд і передачу сигналу в єдиній мережі.
Купівля матричного комутатора DVI від бренду Kramer в магазині LuxPRO - раціональне і вигідне рішення! У нашому каталозі представлені популярні моделі, які відповідають вимоги для роботи в професійних мережах.
 
Цифровий сигнал DVI забезпечує підтримку якісного звуку. Спочатку відеокарта виконує генерацію цифрового відеозображення, яке згодом перетвориться в аналогову форму на виході. Матричний комутатор активно застосовується для оснащення конференц-залів, презентаційних систем, трансляції реклами, обслуговування масових заходів.

Технічні особливості комутаторів DVI Kramer

1. Висока швидкість передачі даних до 10,2 Гбіт / с (3,4 Гбіт / с на графічний канал).
2. Пристрій сумісний з HDTV, тому ідеально підходить для створення домашнього кінозалу і розважальних центрів.
3. Для зручності користувача в комплект поставки входить шасі, джерело живлення, Модуль управління і модуль тестування, за допомогою якої можна контролювати і тестувати кожен вхід і вихід матриці.
4. Використання технології Kramer Equalization & re-Klocking ™ для компенсації АЧХ кабелю і перетактірованія відновлює сигнал при передачі по довгих лініях.
5. Модульна легко конфігурується платформа дозволяє змішувати вхідні і вихідні модулі різних типів.

Купити матричний VDI комутатор від Kramer в Києві і Україні

Переваги вибрати фірмові прилади від Kramer:
 
• зручність і універсальність для початківця і більш просунутого користувача. Матричні комутатори оптимізовані для регулярного використання в професійній та побутовій сферах;
• стабільну якість. Прилади забезпечують високу якість сигналу без сторонніх шумів;
• сучасний дизайн. Асортимент комутаторів приємно здивує вас стильним і оригінальним виконанням.

Пропонуємо Вам підібрати і придбати Матричний комутатор DVI за кращою вартістю в інтернет каталозі музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою по Києву. Также, замов вокальні мікрофони таких брендів як: Bespeco, Chauvet, Cover. Електронний магазин LuxPRO привозить покупцям міст: Дніпродзержинськ, Тернопіль, Кам`янець-Подільський і по всій Україні.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн