Комутатор мультиформатний

Мультіформатний комутатор призначений для перетворення і комутації аналогового аудіо та відео сигналу з одним виходом в форматі HDMI.

Комутатор мультиформатний: характеристики, модельний ряд

Пристрій працює разом з композитними, двох компонентними, а також форматами S-Video і VGA. Завдяки такій технології комутатор підтримує найбільш широку смугу пропускання сигналів з найменшими перешкодами. Така технологія дозволяє оцифрувати сигнал і інтегрувати його в потік HDMI для підвищення якості відтворення.
 
Мультіформатний комутатор прекрасно підходить для організації сучасного домашнього кінотеатру.

Модельний ряд мультіформатних комутаторів

• T-6212
 
Комутатор автоматичного типу, який є складовою частиною мережі ITC для використання в аварійних мережах для трансляції повідомлень, в тому числі музики. За допомогою даного приладу можливо виконати автоматичне перемикання на резервне джерело в разі втрати сигналу. Комутатор може використовуватися стандартно для перемикання, так і в якості підсилювача, пейджингового селектора. Можливо виконувати розширення до 300 зон, включати режим музичного супроводу. Управління ведеться дистанційним шляхом. Комутатор адаптований для установки на стандартну стійку 19 дюймів.
 
• DIP-31
 
Комутатор оснащений декількома входами HDMI, VGA. На панелі управління розташована кнопка Степ-Ін, яка дозволяє виконувати команди на зовнішньому комутаторі. Можливість розподілу одного сигналу між кількома пристроями робить модель DIP-31 універсальної для забезпечення сумісності різного типу. Пристрій підтримує дозвіл Ultra HD в форматі 4К.
 
• SID-X3N
 
Інноваційний перемикач дозволяє перетворювати сигнал типу DVI-D / DisplayPort / VGA в HDMI. Дана модель є універсальною для будь-якого пристрою з підтримкою HDMI. За допомогою кнопки вибору на панелі управління користувач може вибрати вхідний сигнал з 4-х доступних: DVI-D, HDMI, DisplayPort або VGA. Всі вони перетворюються в HDMI. Завдяки функції дистанційного керування можна зробити висновок сигнал на дисплей пристрою.
 
• LA-RAK
 
Комутатор має вигляд модульної мобільного стійки, яка є частиною інноваційної системи L-ACOUSTICS. Дана мультиформатна модель підходить для проведення комутації на всіх пристроях типу L-ACOUSTICS. У роботі приладу слід зазначити високу продуктивність і гнучкість у виконанні команд.

У нас можна придбати Комутатор мультиформатний за кращою вартістю в магазині звукового обладнання ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, Ви можете порівняти заливальні лазери таких брендів як: TAMA, TOA, City Light. Електронний магазин https://luxpro.ua/ доставить клієнтам в міста: Запоріжжя, Маріуполь, Кропивницький і в ін. міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник
Кількість входів
Кількість виходів
Гарантія