Кабель BNC-BNC

Купуючи відеотехніку, а також обладнання для посилення розгалуження телевізійних сигналів потрібно подбати і про якісну комутацію. Для цих цілей якраз підійдуть коаксіальні кабелі c BNC роз'ємами від компанії Kramer Electronics.

 

Розглянемо докладніше цю кабельну продукцію.

Коаксіальний радіочастотний BNC кабель Kramer (bayonet Neill-Concelman) являє собою коаксіальний кабель з електричними роз'ємами оснащеними байонетною фіксацією. Кабель як правило має хвильовий опір 50 Ом або 75 Ом з втратами не перевищують 0,3 дБ, призначається для виконання точної передачі сигналу надвисокої роздільної здатності і надійної фіксації роз'ємів. Забезпечує висококласну передачу аналогового і цифрового відеосигналу по довгих лініях передачі.

Параметри у кабелів Kramer з BNC роз'ємами такі ж, як у кабелю BC-1X в бухтах, що володіє міцною і гнучкою конструкцією, низькими втратами і подвійним екрануванням алюмінієвої опліткою і фольгою.

 

У лінійці продукції Kramer представлено три види кабельної продукції з BNC роз'ємами, стандартного, Micro- виконання для більш щільної прокладки в коробах і кабельних каналах, а також спятеренний кабель складається з п'яти незалежних BNC кабелів об'єднаних в один загальний кабель для зручності комутації великого числа обладнання. Крім перерахованих вище, в асортименті присутні два види перехідних кабелів: з роз'ємами D-sub HD15 (VGA) на 5 BNC роз'ємів, призначені для передачі на плазмову панель або проектор сигналів комп'ютерної графіки. Перехідний кабель з S-Video на 2 BNC роз'єму забезпечує передачу сигналів яскравості (Y) і кольору (С) двома незалежними провідниками високоякісного кабелю.
 
Також в розділі перехідники представлено цілий ряд комутаційних BNC Т-образних і Y-образних разветвителей, з'єднувачів і перехідників на RCA роз'єми.

 

У чому ж вигода роботи з компанією LuxPRO:

Купуйте кабельну продукцію в нашому інтернет магазині, і Ви гарантовано отримаєте знижку завдяки нашій системі лояльності, а також ознайомтеся з умовами доставки, щоб отримати продукцію максимально швидко і у зручний Вам місце. Ми завжди раді нашим клієнтам а сервісний відділ надасть Вам технічну підтримку від 1000 до 1900, в будь-який будній день.

 

 

Рекомендуємо вибрати і купити Кабель BNC-BNC по виправданій вартості в магазині світлового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою по Україні. Также, знайди алюмінієві ферми таких брендів як: Yamaha, FENDER, Phonic. Каталог https://luxpro.ua/ виробляє доставку жителям міст: Дніпропетровськ, Херсон, Черкаси, а також в усі куточки України.