Кабель в бухтах (без роз'ємів)

Акустичний кабель або кабель в бухтах (без розніків) - що це. У цьому невеликому повідомленні ми розповідаємо вам про особливості та призначення даного виду комутації

Акустичний кабель - що це?

Кожен, хто стикався з проблемою прокладки проводки - будь то, локальна мережа Інтернет або ж телефонний зв'язок - стикався з питанням підбору оптимального кабелю, який виявиться необхідної міцності, стійким до електромагнітних завад і буде легко і зручно укладатися в стіну. Найбільш оптимальним варіантом в цьому випадку стане акустичний кабель. Акустичний кабель використовується для з'єднання між динаміками або аудіокоректор. Конструкція кабелю складається з двох або болем проводів, які електрично ідентичні, але найчастіше виділені для визначення правильної полярності сигналу.

Особливості акустичного кабелю

До технічних особливостей акустичного кабелю відносяться наступні:
  1. Провідником в акустичному кабелі є посріблена мідь літцендрата, що забезпечує високу швидкість проходження сигналу зі збереженням початкових характеристик.
  2. Поперечний переріз даного кабелю становить 〖2х40мм〗 ^ 2, яке гарантує виняткову міцність при малому діаметрі.
  3. Прозора оболонка кабелю з ПВХ гарантує його високу гнучкість і стійкість до механічних пошкоджень.

Чому LuxPRO - кращий вибір?

У нашому шоу-румі або інтернет-магазині Ви зможете ознайомитися з повним асортиментом представлених товарів, в яких наші консультанти завжди раді Вам допомогти з вибором необхідної моделі. Вам варто лише залишити заявку в зручне для Вас час або зв'язатися безпосередньо з менеджером, і ми здійснимо доставку в будь-яке місто України.

Даруємо можливість вибрати і купити Кабель в бухтах (без роз'ємів) за вигідною вартістю в каталозі музичного обладнання ЛюксПро з доставкою по Україні. Также, подивися Світлодіодні LED сканери таких брендів як: JBL, New Light, Phonic. Магазин ЛюксПро виконає поставку покупцям в містах: Біла Церква, Бердянськ, Кам`янець-Подільський, а також в усі міста України.