Роз'єми для коаксіальних кабелів

Коаксіальні кабелі повсюдно використовуються з метою передачі радіочастотних сигналів. Роз'єми для таких кабелів необхідні для монтажу телевізійного обладнання, систем відеоспостереження і багато чого іншого. Відома на ринку фірма Kramer Electronics сьогодні пропонує користувачам високоякісні, надійні і міцні роз'єми для коаксіальних кабелів.

 Як вибрати відповідний роз'єм для кабелю

Обтискові роз'єми - найбільш поширений тип конекторів для коаксіальних кабелів. Такі роз'єми легко з'єднуються - досить обжати їх спеціальним інструментом. Перевага обжимного коннектора - простота робіт, а також міцність з'єднання. Використання роз'ємів, які не потребують пайки, зустрічається повсюдно. Паяльні роботи складні для непрофесіоналів. У разі використання обжимного роз'єму вони не потрібні. Це сприяє популярності і широкої поширеності обтискних роз'ємів.
 
У нашому магазині ви можете знайти байонетні роз'єми зі зручним кріпленням. Вибір якісного коннектора забезпечує чудову передачу сигналу. Тоді як помилки при покупці роз'єму часто призводять до втрати зображення.
 
Вибираючи коннектор, враховуйте розмір кабелю і умови монтажу. Для установки обладнання, що знаходиться на відкритому повітрі, використовуйте надійний кабель з твердої поліетиленовою оболонкою. Такий кабель прекрасно витримує спеку і мороз, стійкий до механічних пошкоджень. Кабель з поліетиленовою оболонкою відрізняється підвищеною вологостійкістю.
 
Через свою твердості, кабель з поліетиленовою оболонкою складний в монтажі. Однак зусилля по його укладанні окупаються сторицею. Кабель може зберігати свої експлуатаційні характеристики десятки років. На нього монтується обжимной або компресійний коннектор. Устаткування зовнішнього відеоспостереження потребує надійного кабелі та з'єднувачі без пайки.
 
Компресійні роз'єми відрізняються високою ціною. Однак вони коштують своїх грошей. Компресійні роз'єми - найвище досягнення ринку конекторів. Латунний, покритий нікелем корпус відрізняється високою міцністю і довговічністю. Роз'єм стійкий до змін погоди, перепадів температури, механічних пошкоджень. Він повністю ізолює кабель від вологи. Гумове кільце забезпечує гідроізоляцію з боку гайки. Компресійний роз'єм гарантує найбільш міцне механічне поєднання.
 
Відвідайте наш магазин і виберіть необхідний роз'єм для коаксіального кабелю. Менеджери допоможуть вам придбати відповідний коннектор. Ми гарантуємо якість товарів. Доставку ми здійснюємо по всій Україні.

Даруємо можливість підібрати Роз'єми для коаксіальних кабелів за вигідною вартістю в інтернет каталозі світлового обладнання ЛюксПро з доставкою в усі регіони України. Также, поглянь Контролери для управління світлом таких брендів як: Neutrik, Apart, Lenovo. Магазин https://luxpro.ua/ виконує доставку які проживають в регіонах: Одеса, Житомир, Нікополь, а також ін. міста України.