Підсилювач-розподільник VGA і аудіо

Підсилювачі-розподільники VGA і аудіо дозволяють виводити зображення з одного джерела на кілька моніторів. Це високотехнологічні пристрої, здатні збільшити кількість каналів поширення сигналу. Наш магазин працює тільки з провідними світовими виробниками комутаційного обладнання. Лідери ринку пропонують свою високотехнологічну продукцію за прийнятними цінами, а також гарантують гідний сервіс. Якісне обладнання від лідерів ринку, таких як компанія Kramer, подбає про ефективну роботу і повноцінному дозвіллі.

Яскрава картинка на кількох екранах плюс повноцінний звук

На корпусі пристрою знаходиться декілька конекторів. Увімкніть комп'ютер у вхідній порт, а в решту роз'ємів - монітори. І ви отримаєте на всіх дисплеях зображення з однаковим дозволом і глибиною кольору. Для підсилювача-розподільника VGA і аудіо характерні висока швидкість обробки сигналу, а також точність синхронізації картинки і звуку. У комплект зазвичай входить комутаційний кабель.
 
Підсилювачі-розподільники необхідні там, де слід розподілити сигнал від одного джерела на кілька приймачів. Пристрій з двома моніторами підійде для домашнього кінотеатру або системи розумного будинку. А численні дисплеї знадобляться в метрополітені, системах відеоспостереження, супермаркетах комп'ютерної техніки.
 
Підсилювачі-розподільники відрізняються ціною, термінами гарантії, а також наявністю відповідного сервісу. Пристрої VGA корисні при роботі з аналоговими сигналами. Наприклад, проекторами або деякими різновидами рідкокристалічних моніторів.

Переваги співпраці з нашим магазином

Дані пристрої застосовуються в телевізійних студіях, магазинах з продажу комп'ютерної техніки, системах безпеки. Таке обладнання присутня скрізь, де необхідна передача зображення на кілька екранів. Підсилювачі-розподільники не тільки переносять сигнал, але і підсилюють його. Ослаблення або часткова втрата сигналу відбувається при використанні занадто довгого кабелю.
 
Дані пристрої бувають переносними та стаціонарними. Стаціонарне обладнання може бути змонтовано по-різному. Наприклад, його можна прикріпити до стіни або змонтувати на спеціальній підставці.
 
Товари нашого інтернет-магазину випускаються кращими виробниками комутаційного обладнання і протестовані користувачами в усьому світі. Ми продаємо не тільки підсилювачі-розподільники, але і комплектуючі до них. Ви зможете отримати професійну консультацію наших менеджерів, що стосується монтажу обладнання. Ми співпрацюємо з кращими компаніями-перевізниками України. Наші партнери здійснюють надійну і швидку доставку по всіх містах нашої країни.

У нас Ви зможете купити Підсилювач-розподільник VGA і аудіо за нормальною вартістю в магазині музичного обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, Ви можете знайти електрогітари таких брендів як: CORT, Levy`s, STAGG. Онлайн магазин https://luxpro.ua/ доставить покупцям міст: Запоріжжя, Полтава, Хмельницький, а також в будь-які міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник
Колір
Кількість входів
Кількість виходів
Гарантія