Металеві сітки для акустики

Успіх творчої музичної діяльності залежить не тільки від наявності якісний музичних інструментів, акустичної апаратури, програмного забезпечення та іншої техніки для роботи зі звуком. Також не менш важливо відповідальне ставлення до даної апаратури, так як багато приладів є остаточно крихкими з конструктивної точки зору, не терплять впливу оточуючих факторів.

 

Інтернет-магазин LuxPro пропонує кожному професійному музиканту, звукорежисеру або просто запеклому меломанові забезпечити захист динаміків акустичної системи, встановивши на них якісний захист - спеціальну металеву сітку.

Металева сітка для АС: основні особливості конструкції і характеристики

Така металева сітка для акустики дозволяє забезпечити надійний захист дорогої апаратури: динаміків, сабвуферам. Вона сконструйована з міцного і надійного металу, в широкому асортименті ви зможете знайти підходящу модель для вашої апаратури. Серед основних характеристик захисних сіток на акустичні системи можна виділити наступні позиції:
 
• металеві сітки для акустичних систем представлені в широкому спектрі вибору моделей, які відрізняються типом перфорації (квадратна або кругла), а також розмірними характеристиками;
• кожна модель металевої захисної решітки виготовлена ​​і грамотно сконструйована з якісних матеріалів, які не впливають на якість звуку;
• металеві ґрати для акустики забезпечить надійний захист дорогим динаміків - від впливу зовнішніх екстремальних факторів.

Металеві сітки для акустики: вигідні пропозиції від магазину LuxPro

Інтернет-магазин LuxPro - ідеальна торгова площадка, яка спрямована на співпрацю з клієнтами різних сфер діяльності, які пов'язані з музичними інструментами та звуковою апаратурою. У нашому інтернет-магазині можна не тільки купити якісну апаратуру для звуку, але також і надійне захисне обладнання для музичної техніки. Ціна на таке обладнання відрізняється граничною демократичністю.
 
Замовити товар ви можете в будь-який момент, зв'язавшись з нашими професійними консультантами та менеджерами або ж заповнивши просту форму замовлення на нашому сайті. Найвигідніші пропозиції - тільки в інтернет-магазині LuxPro!

Ми пропонуємо вам підібрати і придбати Металлическая сетка для акустики за кращою вартістю в магазині музичного обладнання LuxPRO з доставкою в усі міста України. Также, замовте Дзеркальні півсфери і куби таких брендів як: Soundking, Soundcraft, Magnat. Онлайн магазин https://luxpro.ua/ виробляє доставку клієнтам міст: Маріуполь, Хмельницький, Нікополь, а також ін. міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник