Комутатор цифрового відео (SDI, HD-SDI)

Комутатор цифрового відео - пристрій з підтримкою SDI, HD-SDI, 3G HD-SDI сигналу. З його допомогою можна вибрати одне з множин підключених пристроїв і направити сигнал відразу не кілька виходів.

Комутатор цифрового відео (SDI, HD-SDI): характеристики, модельний ряд

 Відмінною особливістю комутатора є наявність функції оповіщення Active Input з можливістю вибрати відповідних вхід: SDI або HD-SDI.

Модельний ряд комутаторів цифрового відео

• VS-81HDxl
 
Комутатор призначений для посилення і розподілу сигналу типу SDI і HD-SDI з вибором 1 входу з 8 можливих. Передача сигналу виконується на 2 виходи. Висока швидкість передачі сигналу досягає 3 Гб в секунду. Пристрій сумісний з HD TV, завдяки чому користувач зможе насолоджуватися високою роздільною здатністю. Наявність технології RE-KLOCKING ™ & EQUALIZATION від фірми Kramer дозволяє відновлювати сигнал і усунути перешкоди шляхом.
Наявність світлодіодного індикатора допомагає визначити обраний вхід: зелений колір - сигнал SD-SDI, синій - HD-SDI. Блокування роботи комутатора виконується через панель управління. Відключення всіх входів виконується за допомогою кнопки Off - досить одного натискання.
 
• VS-41HD
 
Комутатор, який виконує підтримку HD-SDI і SDI сигналу на чотирьох точках. Цифровий широкосмуговий контент захищений технологією HD CP, яка попереджає ризик копіювання інформації. Підтримка форматів HD TV, а також SDI SMPTE 259M, SMPTE 344M і HD-SDI SMPTE 292M робить дану модель універсальною в обробці цифрового сигналу. Функція автоматичного коммутирования виконує перемикання на пристрій з найменшим пріоритетом в разі відключення одного з пристроїв. Наявність Ethernet інтерфейсу значно спрощує процес управління.
 
• 6241HDxl
 
Комутатор з підтримкою високих частот, який адаптований до комутації сигналу HD-SDI 3G. За допомогою приладу можна вибрати один з 4 входів з передачею сигналу на 1 вихід. Висока швидкість передачі даних 2,9 Гб / секунду дозволяє знижувати кількість перешкод.
 
• VS-211HDxl
 
Пристрій дозволяє відновити відеосигнал на вході і використовуватися як резервне джерело живлення. Сумісність комутатора з HD TV робить його незамінним для відтворення високочастотного відео сигналу. Установка блоку можлива на стандартну 19 дюймову стійку.

У нас Ви можете підібрати і купити Комутатор цифрового відео (SDI, HD-SDI) за нормальною ціною в інтернет каталозі звукового обладнання ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, поглянь Світлодіодні LED стробоскопи таких брендів як: Emiter-S, Monacor, Allen & Heath. Електронний каталог ЛюксПро виконає доставку клієнтам в міста: Херсон, Дніпродзержинськ, Нікополь, а також ін. міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Кількість входів
Кількість виходів