Ембеддери, деембеддери

Ембеддери і деембеддери в магазині LuxPRO

Ембеддери і де-ембеддери фірми Fender застосовуються в комерційній та професійній практиці для замішування аналогового аудіосигналу в сигнал типу HDMI. Пристрої також застосовуються для вилучення цифрового і аналогового сигналу і його перетворення. За допомогою даних приладів ведеться автоматична еквалізація і перетактованіе сигналу, що позитивно впливає на відстань в передачі цифрового сигналу.
 
У магазині LuxPRO ви можете придбати ембддери і де-ембеддери Kramer з гарантією від офіційного виробника. Дані пристрої активно використовуються для обладнання залів презентації, комунікації, офісів, державних установ, наукових і освітніх центрів, а також студій, розважальних центрів.

Функціональні особливості роботи ембеддеров і де-ембеддеров

• прилад видає звук одночасно на кілька виходів, в тому числі аналоговий. Пристрій дозволяє організувати дистанційне керування з контролера або ПК, перетворює керуючі команди для виклику їх комбінацій клавіш стандартної комп'ютерної клавіатури, що підключається по USB;
• висока швидкість обробки і передачі сигналу. Швидкість досягає 2,2 Гб / секунду;
• безпеку передачі персональних даних. Пристрої відповідають міжнародним стандартам HDCP. Система, розроблена компанія Intel, гарантує захист контента від несанкціонованого доступу і копіювання;
• система автоматично визначає формат сигналу. Прилад працює на основі інтелектуального алгоритму в режимі Plug and Play.
 
Сьогодні ебеддери і де-ембеддери застосовуються для обладнання домашніх кінотеатрів, проведення презентацій, оснащення приміщення для проведення масових заходів і студій пост-продакшн.

Купити ембеддер і де-ембеддер в Києві і Україні

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує широкі можливості для кожного покупця:
 
1. Цінова доступність. Регулярне зниження цін і акції чекають вас. Отримуйте максимальну вигоду від онлайн-замовлення;
2. Широкий асортимент. Слідкуйте за нашими оновленнями. Каталог відкриває доступ до більш ніж 100 актуальним моделям розширювачів і перетворювачів;
3. Оперативна доставка. Швидке оформлення та відправка товару зручним для вас способом.

У нас можливо вибрати і придбати Ембеддери, деембеддери по актуальній ціні в інтернет магазині звукового обладнання ЛюксПро з доставкою по Україні. Также, замов Двигуни для дзеркальних куль, півсфер таких брендів як: MAG, GATOR, HECO. Інтернет магазин LuxPRO виконає поставку які проживають в містах: Харків, Кривий Ріг, Маріуполь і в будь-який куточок України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Колір
Тип роз'єму
Кількість входів
Кількість виходів
Гарантія