Підсилювач-розподільник аудіо сигналів

У цій категорії наша компанія пропонує Вам унікальні високоякісні розподільники і підсилювачі звуку, які працюють як з балансовими, так і з небалансних стереофонічними аудіосигналами. Залежно від моделі, прилад може передавати сигнал з одного входу, на 5, 10, і навіть 15 ідентичних приймаючих пристроїв.

Особливості вибору підсилювачів розподільників аудіо сигналів

Тип звуку, балансний або стереофонічний, вибирається користувачами на регуляторах, розташованих на передній панелі пристрою. Одночасно два формати використовуватися не можуть, так як це вимагає активації одних і тих же механізмів всередині установки. Вона дозволяє пропускати як моно-, так і стерео балансні сигнали.
 
Особливо підсилювачів-розподільників Kramer в тому, що вони можуть працювати як автономно, так і поєднуючись з іншими виробами марки, наприклад, підсилювачами-розподільниками композитного відео або S-Video.
Пристрої працюють від блоків живлення, потужністю в 12 В, всередині яких може проводитися перетворення потоку в іншу потужність. Це дозволяє передавати аудіосигнали широкомовними рівнями.
 
Найпотужніші пристрої категорії оснащені схемами каскадів і потужним буферним каскадом в дискретних елементах, це дозволяє віднести їх до професійних пристроїв кращої якості і продуктивності.
 
Технічні характеристики підсилювачів розподільників аудіо сигналів:
 
• кількість виходів від 2 до 20;
• смуга пропускання - 100 КГц;
• рівень вихідного сигналу від 5 до 24 В;
• зв'язок - за змінним струмом або від блоку живлення;
• маса від 0.15 кг до 3.5 кг у найпотужніших приладів;
• можливість установки в стандартну стійку;
• мережевий шнур в комплекті аксесуарів.

Де застосовуються і послуги нашої компанії

Застосовуються такі підсилювачі розподільники аудіо сигналів в мовних студіях, в студіях аудіо- та відеовиробництва, звукозапису, в студіях тиражування.
 
Ми пропонуємо своїм покупцям тільки оригінальні підсилювачі-розподільники Kramer. Наші менеджери завжди готові проконсультувати Вас з усіх виникаючих питань. Наберіть наш номер - і замовте установку, яка підходить саме Вам.

Ми рекомендуємо підібрати і купити Підсилювач-розподільник аудіо сигналів за доступною вартістю в інтернет магазині звукового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, знайди Караоке Evolution таких брендів як: RCF, Dell, Adeo. Електронний каталог LuxPRO привозить клієнтам регіонів: Київ, Житомир, Луцьк і в будь-який регіон України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник
Кількість входів
Кількість виходів
Гарантія