Підсилювач-розподільник аудіо сигналів

 • У цій категорії наша компанія пропонує Вам унікальні високоякісні розподільники і підсилювачі звуку, які працюють як з балансовими, так і з небалансних стереофонічними аудіосигналами. Залежно від моделі, прилад може передавати сигнал з одного входу, на 5, 10, і навіть 15 ідентичних приймаючих пристроїв.

 • Особливості вибору підсилювачів розподільників аудіо сигналів

  Тип звуку, балансний або стереофонічний, вибирається користувачами на регуляторах, розташованих на передній панелі пристрою. Одночасно два формати використовуватися не можуть, так як це вимагає активації одних і тих же механізмів всередині установки. Вона дозволяє пропускати як моно-, так і стерео балансні сигнали.
   
  Особливо підсилювачів-розподільників Kramer в тому, що вони можуть працювати як автономно, так і поєднуючись з іншими виробами марки, наприклад, підсилювачами-розподільниками композитного відео або S-Video.
  Пристрої працюють від блоків живлення, потужністю в 12 В, всередині яких може проводитися перетворення потоку в іншу потужність. Це дозволяє передавати аудіосигнали широкомовними рівнями.
   
  Найпотужніші пристрої категорії оснащені схемами каскадів і потужним буферним каскадом в дискретних елементах, це дозволяє віднести їх до професійних пристроїв кращої якості і продуктивності.
   
  Технічні характеристики підсилювачів розподільників аудіо сигналів:
   
  • кількість виходів від 2 до 20;
  • смуга пропускання - 100 КГц;
  • рівень вихідного сигналу від 5 до 24 В;
  • зв'язок - за змінним струмом або від блоку живлення;
  • маса від 0.15 кг до 3.5 кг у найпотужніших приладів;
  • можливість установки в стандартну стійку;
  • мережевий шнур в комплекті аксесуарів.

  Де застосовуються і послуги нашої компанії

  Застосовуються такі підсилювачі розподільники аудіо сигналів в мовних студіях, в студіях аудіо- та відеовиробництва, звукозапису, в студіях тиражування.
   
  Ми пропонуємо своїм покупцям тільки оригінальні підсилювачі-розподільники Kramer. Наші менеджери завжди готові проконсультувати Вас з усіх виникаючих питань. Наберіть наш номер - і замовте установку, яка підходить саме Вам.
Фільтр
Виробник
Ціна
 •  —  грн

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.