Матричний комутатор HDMI

Матричний комутатор HDMI: високоефективні системи передачі сигналів

Чи розглядаєте надійний матричний комутатор HDMI для аналогового і цифрового аудіо? HDMI підключення сьогодні повсюдно використовується в домашній і професійній практиці, адже з його допомогою можливо створити дозвіл в режимі 4 К, HD і інші широкопрофільні формати як HDTV. Обладнання оснащене контролером і підсилювачем потужності з підтримкою аудіосигналів високої чіткості. Двостороння передача сигналів здійснюється по USB.
 
Для передачі даних з матричного комутатора використовується Ethernet підключення за єдиною лінії HDBaseT. Завдяки вбудованому підсилювача користувач може відтворювати аудіо сигнал на підключене устаткування. В каталозі LuxPRO запропонований розширений асортимент матричних комутаторів HDMI від бренду Kramer.

Характерні особливості матричного комутатора з підтримкою HDMI

1. Висока якість передачі сигналу. Підтримка формату 4K при 60 Гц 4: 2: 0 з пропускною здатністю 10 Гбіт / с по оптоволокну. Автоматична комутація проводиться без сторонніх шумів.
2. Легкість в підключенні. Передбачена ціла мережа HDMI входів і HDBaseT виходів, аналогових балансних стерео-входів з широкими пропускними можливостями. Порт K-NET ™ для підключення сумісних контролерів і панелей управління, дозволяє передавати дані і харчування по єдиному кабелю.
3. Високий ступінь захисту. Роз'єми HDMI визнані найбільш безпечними з точки зору захисту від злому інформації. Персональні дані захищені зашифровані кодом від несанкціонованого доступу. Можливо регулювати рівень аналогових аудіосигналів.
4. Довговічність. Крім чудової передачі сигналу пристрій демонструє тривалий термін служби.
5. Віддалене підключення. Матричний комутатор передає сигнал на відстані до 100 метрів без втрати початкового дозволу. Максимально можлива відстань становить 200 метрів з роздільною здатністю 1080р 60 Гц.

Купити матричний комутатор HDMI в інтернет-магазині LuxPRO

Чому варто звернути увагу на модельний ряд у нашому каталозі:
 
• розширений асортимент. Пропонуємо розширений модельний ряд комутаторів від провідних виробників. Слідкуйте за нашими оновленнями;
• лояльні ціни. Отримуйте максимальну вигоду від онлайн замовлення;
• оперативна доставка. Швидке оформлення та відправка товару зручним для вас способом;
• оригінальну якість товару. Наша компанія пропонує фірмову продукцію з гарантією від офіційного виробника.

Унікальна можливість вибрати і придбати Матричний комутатор HDMI за найкращою ціною в онлайн магазині музичного обладнання LuxPRO з доставкою по Києву. Также, подивіться Джерела фантомного живлення таких брендів як: Audio-Technica, Uniview, PROLUM. Інтернет магазин LuxPRO доставить клієнтам міст: Львів, Черкаси, Суми і в ін. регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Колір
Кількість входів
Кількість виходів
Гарантія