Кабель RCA & S-Video

  • S-Video (англ. Separate Video) - Роз'єм аналогового сигналу S-Video, часто некоректно іменований Super-Video і S-VHS, застосовується в основному для виведення зображення, формованого відкритий комп'ютера, а також відеосигналу з відеокамер або ігрових апаратів на побутові телевізори або аналогічну домашню відеотехніку. Цей роз'єм широко поширений серед «некомп'ютерною» відеотехніки і забезпечує досить якісну передачу відеосигналу. Істотною перевагою даного підключення (в порівнянні з найпростішим композитним, на одному «тюльпан») є те, що сигнали яскравості (Intensity, Luminance, Y) і кольоровості (Color, Chrominance, С) зображення проходять окремо.

  • Таким чином, вони ніколи не перебувають у композитному режимі і на вертикальних гранях багатоколірних областей зображення не з'являються точки сканування крос-яскравості. Крім того, немає необхідності фільтрувати ланцюга яскравості на телевізорі, щоб позбутися від кольоровості сигналу, що дозволяє збільшувати пропускну здатність і, відповідно, дозвіл екрана по горизонталі. Звичайно, дозвіл і раніше обмежується ЕПТ кінескопа, але це явне поліпшення. В сучасних відкритих комп'ютерів використовуються кілька варіантів роз'єму S-Video з різною кількістю контактів. Як правило, вихід (або відеовхід-відеовихід) відеосигналу з відеокарти за допомогою перехідника здійснюється на компонентний вихід. 4-контактний роз'єм S-Video збігається з роз'ємом mini-DIN для підключення клавіатури Mac, але це тільки механічне збіг.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.