Кабель RCA & S-Video

S-Video (англ. Separate Video) - Роз'єм аналогового сигналу S-Video, часто некоректно іменований Super-Video і S-VHS, застосовується в основному для виведення зображення, формованого відкритий комп'ютера, а також відеосигналу з відеокамер або ігрових апаратів на побутові телевізори або аналогічну домашню відеотехніку. Цей роз'єм широко поширений серед «некомп'ютерною» відеотехніки і забезпечує досить якісну передачу відеосигналу. Істотною перевагою даного підключення (в порівнянні з найпростішим композитним, на одному «тюльпан») є те, що сигнали яскравості (Intensity, Luminance, Y) і кольоровості (Color, Chrominance, С) зображення проходять окремо.

Таким чином, вони ніколи не перебувають у композитному режимі і на вертикальних гранях багатоколірних областей зображення не з'являються точки сканування крос-яскравості. Крім того, немає необхідності фільтрувати ланцюга яскравості на телевізорі, щоб позбутися від кольоровості сигналу, що дозволяє збільшувати пропускну здатність і, відповідно, дозвіл екрана по горизонталі. Звичайно, дозвіл і раніше обмежується ЕПТ кінескопа, але це явне поліпшення. В сучасних відкритих комп'ютерів використовуються кілька варіантів роз'єму S-Video з різною кількістю контактів. Як правило, вихід (або відеовхід-відеовихід) відеосигналу з відеокарти за допомогою перехідника здійснюється на компонентний вихід. 4-контактний роз'єм S-Video збігається з роз'ємом mini-DIN для підключення клавіатури Mac, але це тільки механічне збіг.

У нас Ви можете підібрати і купити Кабель RCA & S-Video за нормальною ціною в магазині звукового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою по Києву і всій Україні. Также, Ви можете знайти Рознімна планка для корпусу акустики таких брендів як: Sennheiser, Athletic, HALO. Електронний каталог ЛюксПро реалізує поставку клієнтам в міста: Херсон, Луцьк, Ужгород, а також ін. куточки України.

Фільтр
Виробник