Комутатор FIREWIRE

Комутатор Firewire - пристрій для передачі цифрового відео, аудіо сигналу, а також інформаційного сигналу Firewire по стандарту IEEE 1394.

Комутатор Firewire: характеристики, модельний ряд

Дана система адаптована для комутації 4 і більше приладів з вибором однієї входу, куди буде спрямований сигнал. Комутатор Firewire працює за участю однієї смуги для передачі сигналу без можливості розподілу його на більш 1 входу, але для деяких моделей є виключення і можливість розподілу на кілька входів.
 
Перевагою комутаторів даного класу є рівномірний побудова аудіо і відео потоку, що значно покращує якість сигналу. Широка пропускна здатність комутатора Firewire дозволяє йому вловлювати сигнали багатьох форматів. Прилад контролює чіткість в проходженні сигналу зі збереженням високої якості відео в форматі HD і аудіо без перешкод.

Модельний ряд комутаторів Firewire

VS-81FW
 
Високочутливий комутатор з підтримкою 8 входів і двох виходів для одночасного управління декількома пристроями. Це означає, що пристрій живиться для обміну сигналом між двома з 8 підключених пристроїв. Підключення ведеться за рахунок 6-ти роз'ємів Firewire. Система забезпечує якісний імпульс з найбільш плавним переходом сигналу без перешкод. Дана модель комутатора використовується як компактний настільний блок для передачі сигналу на відео, аудіо та інші цифрові джерела живлення. Швидкість передачі сигналу досягає до 400 Мб / сек.
 
VS-66FW
 
Комутатор оснащений 6 входами з подвійною спрямованість. Швидкість передачі даних складає 400 Мб / секунду за стандартом IEEE 1394-1995. Можливо виконати вільний підключення і відключення пристрою з можливістю перенаправити харчування на кожен порт. Дане рішення адаптовано для організації студії, де необхідно провести якісний цифровий відео і аудіо сигнал. Можливість подачі напруги від пристрою до пристрою, подати харчування, наприклад, на концентратор або розподільник - такі переваги доступні для користувача.
 
VS-4X4FW
 
Комутатор призначений для передачі симетричного звукового і відео сигналу. Дана система адаптована для комутації більше 4 приладів з вибором однієї входу, куди буде спрямований сигнал. Комутатор Firewire працює за участю однієї смуги для передачі сигналу без можливості розподілу його на більш 1 входу

У нас Ви можете вибрати і придбати Комутатор FIREWIRE за нормальною ціною в онлайн каталозі музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою по Україні. Также, знаходьте конференційні мікрофони таких брендів як: Dell, Soundcraft, UDG. Онлайн магазин ЛюксПро виконає доставку в міста як: Дніпропетровськ, Хмельницький, Павлоград і в ін. регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Кількість входів
Кількість виходів