Перехідний кабель S-Video Breakout

Під поняттям S-Video мається на увазі аналоговий інтерфейс, що має на увазі роздільне передачу компонентів відеосигналу - яскравості (Y), який передається одночасно з синхросигналом і кольоровості (С). S-Video-кабель має більш високою якістю в порівнянні з композитним кабелем шляхом роздільної передачі кольоровості і яскравості, а також виключає перехресні перешкоди в момент поділу сигналів. Дозвіл все так же обмежена ЕПТ кінескопа, але це вважається явним поліпшенням. Модифікація кабелю використовується лише для передачі сигналу середньої чіткості з відеокамер або ігрових консолей на телевізори або аналогічну побутову техніку, крім того, для виведення картинки, яка формується відкритий комп'ютера. Для HD є непридатним, так як потрібне підключення окремого кабелю для передачі звуку.

Даний варіант передачі зображення, на жаль, не зустрічається на моделях телевізорів, випущених після 2010 року, але продовжує нести добру службу власникам ранніх моделей і, завдяки надійній конструкції, прослужить ще досить довго.

Особливості S-Video

До технічних особливостей S-Video-кабелю відносяться такі характеристики:
  1. Істотною перевагою в порівнянні зі стандартним композитним кабелем, яке б містило передачу звуку і зображення в один роз'єм, в S-Video-кабелі передача даних параметрів здійснюється окремо, внаслідок чого виключається перебування в композитному режимі, і вертікальнихе межі багатоколірних областей картинки не мають точок сканування крос яскравості. Крім того, не потрібно фільтрувати ланцюга яскравості телевізора для усунення сигналу кольоровості.
  2. Окремі модифікації кабелю має найрізноманітнішої довжиною - від 0,9 до 30,5 м, що дозволяє з'єднувати телевізор з телевізійною антеною незалежно від їх віддаленості один від одного.
  3. Всі елементи зображення передаються одночасно, що дозволяє забезпечувати більш високу якість у порівнянні з композитним з'єднанням.
  4. S-Video-кабель володіє різними модифікаціями роз'ємів, які використовуються також у багатьох моделях ноутбуків, типу LG, продуктах Intel, Apple, при з'єднанні відеокарт фірм nVidia і ATI.
  5. Кабель оснащений подвійним екрануванням, що оберігає його від перешкод при передачі зображення і звуку.
  6. Захисне покриття складається з нейлону, яке надає кабелю підвищену стійкість до механічних пошкоджень.

Чому варто вибрати LuxPRO?

Щоб підібрати потрібний товар, загляньте в наш шоу-рум або залиште в будь-який зручний для Вас час заявку в нашому інтернет-магазині - в обох випадках наші консультанти з радістю допоможуть Вам визначитися з вибором. При замовленні онлайн з Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення нюансів доставки, яка здійснюється в будь-яку точку України.

Даруємо можливість вибрати і придбати Перехідний кабель S-Video Breakout за нормальною вартістю в магазині світлового обладнання ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, подивися Стійки для світлового обладнання таких брендів як: FBT, UDG, Nightsun. Магазин https://luxpro.ua/ реалізує поставку покупцям міст: Запоріжжя, Дніпродзержинськ, Нікополь і в інші міста України.