Перехідники для комутації різних типів пристроїв

Перехідники з'єднують пристрої, що не призначені для безпосереднього коммутирования. В наш час, коли розвиток техніки йде семимильними кроками, різні перехідники необхідні кожному користувачеві комп'ютерної техніки. Тому компанії Kramer, Genelec, ProCab, RODE пропонують своїм клієнтам різноманітні перехідники для відео і аудіо сигналів, а також для цифрових інтерфейсів.

Перехідник - недороге рішення для комутації різних типів пристроїв

Перехідники розширюють можливості користувачів комп'ютерної техніки. Наприклад, власник старого системного блоку збирається купувати новий сучасний монітор. У магазині він з подивом дізнається, що ці пристрої не коммутируются безпосередньо. В цьому випадку краще всього замінити застаріле пристрій. Однак такої можливості може не бути. Тому придбання перехідника - відмінне рішення проблеми.
 
Перехідник - пристрій недорогий. Набагато простіше купити навіть найдорожчий адаптер, ніж купувати новий монітор або системний блок. Продаються адаптери з кабелями або без них. Перехідники розрізняються довжиною проводу і типами роз'ємів. Особливо затребувані перехідники між цифровими і аналоговими інтерфейсами.
 
Популярністю користуються кутові адаптери. Вони актуальні у випадках, коли кабель закріплений на стіні. Як правильно вибрати перехідник? Враховуйте типи роз'ємів комутованих пристроїв. Для аудіопристроїв (колонки, навушники) найбільш популярним є порт міні-джек 3,5 мм.

Адаптери для цифрової техніки

Для кабельного з'єднання з інтернетом потрібен роз'єм RJ-45. Пряме з'єднання має ряд переваг перед бездротовим. Наприклад, швидкість передачі даних по кабелю набагато вище, ніж по бездротовій мережі. До кабельної мережі можна підключити телевізор.
  
Існують спеціальні порти для мультимедійних пристроїв. Наприклад, HDMI транслює аудіо і відео сигнали. Такий роз'єм мають ультратонкі пристрої, які можна за допомогою перехідника коммутировать з монітором, що має порт DVI.
 
Якщо ви захоплюєтеся фотографією, і в вашому ноутбуці немає порту для читання карт пам'яті SDHC, придбайте відповідний перехідник. Саме такі карти пам'яті присутні в багатьох дзеркальних цифрових фотокамерах. На іншій стороні кабелю повинен бути порт USB для підключення до ноутбука або стаціонарного комп'ютера.
 
Зверніться в наш інтернет-магазин і ви отримаєте професійну консультацію з усіх питань про вибір відповідного перехідника. Наші менеджери ретельно упакують ваш товар і передадуть його нашим партнерам для доставки.

Ми рекомендуємо Вам замовити Перехідники з актуальної вартості в каталозі музичних інструментів ЛюксПро з доставкою по Києву і всій Україні. Также, Ви можете порівняти мікрофонні стійки таких брендів як: Beyerdynamic, B&C Speakers, Levy`s. Онлайн каталог LuxPRO виконає доставку покупцям в містах: Черкаси, Кропивницький, Кам`янець-Подільський, а також ін. міста України.