Кабель Display Port

Кабель стандарту DisplayPort не так давно вийшов на ринок мультимедійної продукції, проте вже зараз можна сказати, що це найбільш сучасний інтерфейс, здатний замінити кабелі передачі аудіо- і відеосигналів з комп'ютера на дисплей або домашній кінотеатр. Крім того, підтримує технологію захисту широкосмугового цифрового вмісту (HDCP) і має пропускну здатність удвічі більше від DVI при набагато менших розмірах роз'єму. Це забезпечує підтримку дозволу сигналу одного монітора до 3840х2400 точок з частотою 60 Гц або при використанні до чотирьох моніторів з максимальною роздільною здатністю 1920х1200 пікселів.
 

Основною відмінністю передачі даних DisplayPort від застарілих інтерфейсів VGA і DVI є пакетна передача, тобто колективна на незалежні пакети, які в свою чергу можуть передавати дані на кілька пристроїв одночасно або ж до 63 аудіо- і відеопотоків одночасно розділяючи пакети по часу. Завдяки цьому на роз'ємі скорочується кількість контактних майданчиків і підвищується можливість по розширенню смуги пропускання, не змінюючи стандарт. При цьому за рахунок кодування сигналу 20% пропускної здатності використовується коригуванням помилок і службовою інформацією, так що ефективно задіюється тільки 80% пропускної здатності.
 
Що стосується передачі сигналів, то тут одночасно передається як аудіо, так і відеосигнал, при цьому аудіо сигнал по 8 каналам з якістю 192 кГц при 24 бітах без стиснення, а відеосигнал від 18 до 48 біт з підтримкою спільно з моніторами з розширеним гами. Також є додатковий двонаправлений канал для управління пристроєм і передавання службової інформації, а також передачі USB сигналу.
 
Завдяки особливостям конструкції і способу передачі кабель DisplayPort створює малу кількість наведень і перешкод, а також під якість сигналу і довжину кабелю створюється внутрішня підстроювання. Конектор кабелю виконується як в стандартному так і зменшеному (mini DisplayPort (miniDP)) варіантом, при цьому немає ніяких відмінностей пропускної здатності, тільки розмір.
 
Через наш сайт ви можете оформити замовлення в будь-який зручний для вас час, або зв'язатися з нашим менеджером в будні дні з 10:00 до 19:00. Оплата проводиться будь-яким зручним для вас способом, при цьому для постійних клієнтів діє система знижок 5, 10 і 15%. Компанія здійснює доставку в вказану адресу або ви можете забрати товар самовивозом з нашого офісу.
 

У нас Ви зможете вибрати і купити Кабель Display Port по актуальній ціні в каталозі інтернет магазину музичних інструментів ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок України. Также, подивися Ніжки для подіумів таких брендів як: Yamaha, Sennheiser, Pioneer. Онлайн магазин ЛюксПро привезе покупцям міст: Одеса, Рівне, Мелітополь і в усі регіони України.