Матричний комутатор Аудіо

Матричний аудіо комутатор Crestron, Kramer в інтернет-магазині LuxPRO

Матричний комутатор - пристрій з простим способом маршрутизації сигналу QuickMedia. Для універсального і простого підключення передбачений кабель CAT5e. В середньому матричний аудіо комутатор має вісім входів і вісім виходів QuickMedia. Користувачеві доступна функція аварійного відключення звуку. Комутатори активно застосовуються в сфері медіа та розваг, завдяки підтримці високого дозволу відео, стерео і сигналів мікрофона.
 
Для управління призначена передня хлопець, оснащена світлодіодним індикацією. Для монтажу передбачена стандартна стійка (висота 1U). Пристрій оснащений входами для різних аудіо джерел таких, як DVD-плеєри, телевізори, CD-плеєри, приймачі та інших. Американський бренд Kramer спеціалізуються на розробці сучасних комутаторів з підтримкою USB, Ethernet підключення, з високою роздільною здатністю HD, 4K. Продукція даного класу представлена ​​в каталозі магазина LuxPRO.
Серед широкого модельного ряду комутаторів виділимо деякі популярні версії:

Модельний ряд матричних аудіо комутаторів Kramer

• комутатор QM-MD5X1
 
Пристрій виконує роль цифрового аудіопроцесора. Девайс оснащений двома композитними S-video і компонентними входами з BNC роз'ємом. RGB входу підтримують дозвіл 1600х1200р. Виробником передбачено 4 стереоаудіовходи. Користувач може регулювати рівень баса і частот, управляти mute каналами. Серед головних переваг - універсальне мікшування входів і мікрофонний еквалайзер. Управління ведеться з передньої панелі.
 
• комутатор 16х16 балансних звукових стереосігналов (100 кГц) VS-1616A
 
Пристрій підтримує 16:16 симетричних стерео аудіо сигналів. Комутатор сумісний з приладами, які оснащені симетричними і несиметричними входами. Робота ведеться з обох сторін. Завдяки даному приладу ви можете вести комутацію будь-якого входу на 1 і більше виходів. За рахунок чудових технічних характеристик модель VS-1616A може використовуватися практично в будь-який аудіо системі.
 
• комутатор 8х8 балансних звукових стереосігналов (100 кГц) VS-88A
 
Технічний пристрій містить близько 15 попередніх, які забезпечують швидкий доступ до конфігурацій. Комутатор управляється як з передньої панелі, так і дистанційно. Ви можете розташувати прилад на столі або спеціальній стійці 19 ". Матричний комутатор способі функціонувати в якості самостійного модуля і як частину системи многосігнальной комутації, до складу якої можуть входити комутатори цифрових і аналогових відео і сигналів аудіо.

Купити матричний аудіо комутатор Crestron, Kramer в Києві і Україні

Чому покупці воліють робити замовлення в нашому магазині:
 
1. Розширений каталог фірмових пристроїв для професійних і початківців користувачів. Оригінальна продукція з гарантією. Здійснюйте безпечну покупку в Інтернеті разом з LuxPRO.
2. Оперативна доставка. Отримуйте замовлення в рекордно короткий термін. Доставка по Києву в день замовлення.
3. Оптимальні ціни. Регулярні знижки, спеціальні пропозиції та постійне оновлення цін.

Надаємо можливість підібрати і замовити Матричний комутатор Аудіо за вигідною вартістю в онлайн магазині музичного обладнання ЛюксПро з доставкою по Києву і всій Україні. Также, подивіться сценічні бліндери таких брендів як: NGS, K&M, ECLER. Електронний магазин ЛюксПро реалізує доставку покупцям в містах: Одеса, Черкаси, Кропивницький і в ін. міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник
Колір
Кількість входів
Кількість виходів
Гарантія