Підсилювач-розподільник DVI

 • Підсилювачі розподільники сьогодні зустрічається всюди, де необхідно розподіл аудіосигналів і відеосигналів з одного джерела на кілька пунктів прийому. Ці пристрої використовуються в телестудіях, конференц-залах, торгових центрах. Використовуючи прилад, можна підключати приставки, відеореєстратори, плеєри, проектори та іншу електроніку до кількох моніторів одночасно, навіть якщо вони розташовані на великій відстані.

 • Як працює підсилювач розподільник DVI?

  Впевнені, Ви не раз помічали в великих торгових центрах, у відділі електроніки велика кількість різних телевізорів, які показують один і той же. Це елементарний приклад використання підсилювача. Відеоролик включається тільки на одному плеєрі, а за допомогою розподільника сигнал передається на інші пристрої. Підсилювач ж допомагає уникнути втрат якості сигналу при використанні довгих кабелів.
   
  Останні інноваційні моделі дозволяють підключати електроніку з різними видами входів. Наприклад, на одному пристрої може бути вхід HDMI і DisplayPort.
   
  Технічні характеристики підсилювачів розподільників:
   
  • володіють светоіднимі індикаторами надходження сигналу;
  • багатоканальні джерела звуку;
  • забезпечують максимальне розширення до 1080р і 4К;
  • сумісні з HDTV;
  • дають можливість роботи в режимі Plug and Play.
   
  Представлені параметри - універсальні для всіх моделей пристроїв, але кожне, в залежності від класу і «начинки» володіє ще унікальними особливостями. Основний фактор, що впливає на вибір підсилювача - це швидкість передачі сигналу. Вона може досягати 10 10,5 Гбіт / секунду в найпотужніших моделях для аудіосигналів, і 3.5 Гбіт / секунду для графічного каналу.
   
  У комплекті з підсилювачами йдуть кабелі живлення, корпус, куточки і інші деталі для установки в стійку. Вага приладу складає, приблизно, 2 кг.

  Вибір обладнання в магазині LuxPRO

  Ви можете вибрати пристрій, що підходить саме Вам, виходячи з форм і кріплень. Підсилювачі можуть бути призначені для кріплення на стіну, установки в стійку, також є моделі портативного типу.
  З усіх питань ми готові Вас проконсультувати по телефону. Наберіть наш номер, і ми допоможемо Вам визначитися з вибором!
Фільтр
Виробник
Ціна
 •  —  грн

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.