Підсилювач-розподільник DVI

Підсилювачі розподільники сьогодні зустрічається всюди, де необхідно розподіл аудіосигналів і відеосигналів з одного джерела на кілька пунктів прийому. Ці пристрої використовуються в телестудіях, конференц-залах, торгових центрах. Використовуючи прилад, можна підключати приставки, відеореєстратори, плеєри, проектори та іншу електроніку до кількох моніторів одночасно, навіть якщо вони розташовані на великій відстані.

Як працює підсилювач розподільник DVI?

Впевнені, Ви не раз помічали в великих торгових центрах, у відділі електроніки велика кількість різних телевізорів, які показують один і той же. Це елементарний приклад використання підсилювача. Відеоролик включається тільки на одному плеєрі, а за допомогою розподільника сигнал передається на інші пристрої. Підсилювач ж допомагає уникнути втрат якості сигналу при використанні довгих кабелів.
 
Останні інноваційні моделі дозволяють підключати електроніку з різними видами входів. Наприклад, на одному пристрої може бути вхід HDMI і DisplayPort.
 
Технічні характеристики підсилювачів розподільників:
 
• володіють светоіднимі індикаторами надходження сигналу;
• багатоканальні джерела звуку;
• забезпечують максимальне розширення до 1080р і 4К;
• сумісні з HDTV;
• дають можливість роботи в режимі Plug and Play.
 
Представлені параметри - універсальні для всіх моделей пристроїв, але кожне, в залежності від класу і «начинки» володіє ще унікальними особливостями. Основний фактор, що впливає на вибір підсилювача - це швидкість передачі сигналу. Вона може досягати 10 10,5 Гбіт / секунду в найпотужніших моделях для аудіосигналів, і 3.5 Гбіт / секунду для графічного каналу.
 
У комплекті з підсилювачами йдуть кабелі живлення, корпус, куточки і інші деталі для установки в стійку. Вага приладу складає, приблизно, 2 кг.

Вибір обладнання в магазині LuxPRO

Ви можете вибрати пристрій, що підходить саме Вам, виходячи з форм і кріплень. Підсилювачі можуть бути призначені для кріплення на стіну, установки в стійку, також є моделі портативного типу.
З усіх питань ми готові Вас проконсультувати по телефону. Наберіть наш номер, і ми допоможемо Вам визначитися з вибором!

Унікальна можливість вибрати Підсилювач-розподільник DVI за нормальною ціною в магазині музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, вибери Стійки для ноутбука, проектора таких брендів як: ROXTONE, AKG, KORG. Електронний магазин https://luxpro.ua/ реалізує поставку покупцям в регіонах: Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, Луцьк, а також в будь-які міста України.

Фільтр
Виробник
Вартість
  •  —  грн
Колір
Кількість входів
Кількість виходів
Гарантія