Кабель STP Cat.6

Кабель STP Cat.6 це екранований тип кабелю передачі сигналів зв'язку (кручена пари), що відноситься до 6 категорії (Cat.6) і складається з 4 пар провідників дозволяють передавати дані зі швидкістю до 10 Гбіт / с на максимальну відстань до 55 метрів. Кабель застосовується в мережах Fast Ethernet і Gigabit Ethernet з смугою частот 250 МГц. Також може використовуватися для телефонного зв'язку і передачі відеосигналу.
 
Кабель Крамер C-DGK6 / DGK6 виготовляється з екранованого кабелю кручений пари BC-DGKat623 (калібр провідників 23AWG) і оснащується екранованими стандартними роз'ємами RJ45. Кожна пара кабелю складається з одножильних мідних провідників AWG 23 і має крок скрутки, що дозволяє мінімізувати наведення між іншими парами в кабелі, а екранування кожної з чотирьох пар поліестер-алюмінієвою стрічкою дозволяє знизити вплив електромагнітних випромінювань. Дренажний провід прокладений паралельно крученим парам і з'єднується з екраном дроти. Зовнішня оболонка кабелю виготовлена ​​з ПВХ синього кольору з зовнішнім діаметром 7,2 мм.
 
У класифікаторі Kramer кабель STP Cat.6 має позначення C-DGK6 / DGK6 з довжиною від 1,8 до 60 м і прекрасно працює за технологіями DGKat або HDBaseT® з цифровими приймачами і передавачами Kramer або інших фірм. Кабель може прокладатися як в літаках, так і відкрито, при цьому потрібно стежити щоб кабель сильно не перехилявся, так як одножильні більш схильні до переломів при вигинах ніж багатожильні. Радіус вигину повинен становити 6-8 діаметрів кабелю, при меншому радіусі оболонка кабелю розтягується і може пошкодиться екран кабелю.
 
Замовити і купити кабель C-DGK6 / DGK6 Kramer ви можете через сайт 24 години 7 днів на тиждень або зателефонувавши менеджерам LuxPro в робочий час. Оплату можна здійснити зручним для вас способом, доставка проводиться на вашу адресу, або ви самі можете приїхати і забрати свій товар з офісу самовивозом. Для економії ваших коштів пропонуємо подивитися нашу програму лояльності.
 
Отже, якщо ви хочете купити кабель Kramer STP Cat.6 або другово типу, представленого в нашому асортименті, запрошуємо в наш магазин. Ми завжди готові запропонувати своїм клієнтам найкращі варіанти техніки та кабельної продукції від світового лідера індустрії, компані Крамер.

 

Ми рекомендуємо Вам вибрати і купити Кабель STP Cat.6 за доступною ціною в каталозі звукового обладнання LuxPRO з доставкою по Києву. Также, Ви можете обрати Ніжки і колеса для акустики і кейсів таких брендів як: FENDER, CORT, AKG. Інтернет магазин ЛюксПро доставить клієнтам регіонів: Дніпропетровськ, Чернігів, Кам`янець-Подільський і в інші регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник