Підсилювач-розподільник Відео, s-Video (YC), і аудіо (AV)

Підсилювач розподільник композитного відео і стерео аудіо дозволяє залишити в минулому нагромадження шнурів і проводів в приміщеннях біля телевізора або монітора комп'ютера. З його допомогою можна підключити велику кількість мультимедійних пристроїв і приладів для зберігання даних.

Характеристики підсилювачів розподільників відео, S-Video (YC) і аудіо (AV)

Ці унікальні установки розподілять і підсилюють композитне відео і стереофонічекого аудіо, приймаючи один сигнал і роздаючи його на кілька однакових виходів, для подальшої передачі на монітори, проектори і плеєри. Такі установки допомагають одноразово розподіляти композитні і сигнали S-Video, а також перетворювати Y / C сигнали в композитні і назад.
 
Дані установки застосовуються в відео і аудіостудія, в демонстраційних залах торговельних центрів і магазинів, для кабельного телебачення, а ще в школах, університетах та інших навчальних закладах. Також, останнім часом стало дуже актуально використання їх в системах безпеки.
Система розподілу може один сигнал роздавати на 3, 5, 10 і навіть 20 виходів, в залежності від моделі. Вибір залежить від безпосередніх завдань.
 
У новітніх моделях передбачена функція буферизації і ізоляції сигналу. Пристрій оснащений закритими для відео, і відкритими для аудіо виходами і входами. Також звукові входи для стерео-аудіо можуть приймати симетричні сигнали, завдяки високотехнологічному обладнанню приладів.
 
Технічні характеристики підсилювачів розподільників для композитного відео і стерео аудіо:
 
• смуга від 350 до 500 МГц;
• можливість регулювання рівнів і АЧХ;
• кількість виходів - від 3 до 20;
• BNC роз'єми для відеосигналів;
• RCA роз'єми для аудіо;
• роздільні набори кнопок для відео- і аудіо сигналів;
• регулятори налаштувань посилення;
• маса від 2.5 до 4 кг;
• широкий вибір джерел живлення;
• компактні габарити.
 
Наша компанія пропонує покупцям тільки оригінальні установки кращої якості за найвигіднішими цінами і умовами доставки. Дзвоніть нам сьогодні і наші менеджери допоможуть Вам визначитися з вибором і купити підсилювач розподільник відео і аудіо!

Пропонуємо Вам вибрати і замовити Підсилювач-розподільник Відео, s-Video (YC), і аудіо (AV) по актуальній ціні в інтернет магазині музичного обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок України. Также, поглянь Петличні і наголовниє мікрофони таких брендів як: Remo, Behringer, HECO. Інтернет каталог LuxPRO виробляє доставку покупцям міст: Херсон, Рівне, Кропивницький і в інші міста України.