MIDI клавіатури Akai

MIDI клавіатури Akai - це компактні установки для діджеїв, які дозволяють створювати музику в будь-якому зручному місці. Універсальне USB-з'єднання, чутливі драм-педи, спеціальне підсвічування - це далеко не все, що чекає меломанів. Більшість моделей оснащені чотирьохпозиційний джойстик для зручності управління. Кнопка «Tempo» дає можливість налаштовувати темп, в розпорядженні діджея виявляється кілька октав. Ціна на клавіатури відповідає їх якості.

 MIDI клавіатури Akai - професійна музична система для DJ, виконавців і продюсерів

Akai - бренд з Японії, який прославився на весь світ завдяки високоінтелектуальним аудіосистем. MIDI-клавіатури Акаі користуються великим попитом серед музикантів і саун-продюсерів, а також ді-джеїв. Установка обладнана набором клавіш для виконання музичних і звукових партій. Основна перевага моделей - це їх компактність і легкість в транспортуванні. Користувач може покласти пристрій в рюкзак або спеціальний футляр і при необхідності включити девайс в будь-якому зручному місці.
 
MIDI клавіатура Akai в Україні користуються широким попитом. Техніка має наступні функціональні можливості:
  1. Наявність універсального USB-з'єднання для підключення до комп'ютера і телефону.
  2. Завдяки чутливим драм-педам створюється об'ємний, чіткий і якісний звук з ефектом присутності.
  3. Підсвічування спрощує процес діджеїнгу і звукозапису в темному приміщенні.
  4. Функція «Tempo» - можливість провести настройку темпу за індивідуальним розсуд. Клавіатура здатна створити звук в кілька октав.
Ви можете замовити фірмові моделі MIDI-клавіатур бренду Akai в інтернет-магазині Люкс Про. Низькі ціни та оригінальну якість товару - запорука вигідної покупки онлайн!

Технічний потенціал MIDI-клавіатур від Akai

MIDI клавіатура Акаі - вибір професіоналів музичної індустрії:
 
1. Висока чутливість клавіш і швидкість обробки команд. Наявність вбудованого арпеджиатора спрощує процес відтворення акордів в їх послідовності.
2. Втілення будь-яких музичних ідей в реальність. Зрозумілий інтерфейс системи інтуїтивно не викличе труднощів у створенні композиції.
3. Прийнятна ціна. Вартість професійних музичних установок не перевищує безліч стандартних версій інших брендів. Отримайте максимум можливостей при невисоких інвестиціях!
4. Функція синхронізації і передачі музичних файлів в сервісі Sound Cloud. Діліться особистими напрацюваннями і досягненнями в Інтернеті.
5. Легкий і компактний дизайн. Вибір клавіатури оптимальний для будь-яких цілей, особливо в період гастролей і подорожей.
 
Інтернет-магазин Lux Pro пропонує ознайомитися з каталогом MIDI-клавіатур провідних брендів. Ви можете купити музичні установки Akai в широкому асортименті. Діють акції та індивідуальні знижки покупцям.