MIDI клавіатури Nektar

MIDI клавіатури Nektar з нової лінійки - багатофункціональне обладнання для професіоналів і новачків. Виробник пропонує увазі платформи з діапазоном від 25 до 61 клавіш, чутливих до сили натискання. На панелі розташовано кілька педів для зміни швидкості, а також кілька роликів для регулювання висоти тону. Передбачений спеціальний роз'єм для можливості підключення педалей. Купити пристрій від Nektar - це отримати унікальні властивості за приємну вартість.

MIDI-клавіатури Nektar - розширення музичних рамок

Бажаєте купити музичну установку для обладнання студії, ді-джеїнгу або індивідуальної творчості? MIDI клавіатура Nektar - клавішний інструмент з функцією налаштування, записи і відтворення музичних композицій різного рівня.
 
Клавіатура з набором високочутливих клавіш, мікшерів і перемикачів може підключатися до iPhone, Android, PC, Mac і ряду інших ПО. Ціна на системи Nektar представлена ​​в різної категорії з можливістю підбору індивідуальних параметрів. Пристрій оптимізовано для виробництва, мікшування і мастерингу музичних композицій.

Замовити клавіатуру Nektar в магазині Lux Pro

MIDI клавіатура Nektar в Україні представлена ​​в широкій лінійці:
 
• Контролер Panorama P4. Інтелектуальне рішення для створення композицій з розширеними функціями програмування. На вибір дається більше 90 елементів управління з точним регулюванням тональності, експресії, гучності звучання. Інтуїтивно простий інтерфейс доповнений підсвічуванням для зручності користувача. Інформація відображається на чіткому кольоровому дисплеї з детальним меню.
• MIDI клавіатура Impact LX61 +. Повнорозмірні динамічні клавіші з можливістю транспортування і збереження даних в бібліотеку. Інструмент сумісний з усіма основними пристроями.
• MIDI клавіатура Impact GX49. Модель на 49 клавіш підключається до комп'ютера, смартфону для подальшого відтворення треку. Завдяки функції DAW Integration інструмент працює з iOS як контролер. Система сумісна з більшості програмами, серед яких: Cubase, FL Studio, Logic, Nuendo, Reason, Sonar.
• MIDI клавіатура Impact GX61. Музична клавіатура доповнена колесом регулювання тону, набором клавіш для зручного і швидкого управління. Присутній роз'єм для підключення педалей. Система сумісна з більшості програмами, серед яких: Cubase, FL Studio, Logic, Nuendo, Reason, Sonar.

Інтернет-магазин Lux Pro: MIDI клавіатури Nektar

  1. Компактний розмір. Ергономічний дизайн інструменту універсально впишеться в рамки студії і сцени. Клавіатуру зручно переносити в сумці і рюкзаку.
  2. Демократична ціна. Незважаючи на широкі функціональні характеристики, вартість установки впишеться в рамки бюджету.
  3. Простий і зручний інтерфейс. Всі клавіші мають високу чутливість, підсвічуванням, точним настроюванням.