MIDI клавіатури Novation

MIDI клавіатури Novation відрізняються поєднанням стильного дизайну з широким функціоналом. У розпорядженні музиканта виявляється кілька поворотних регуляторів для настройки якості звуку, а також кілька інноваційних кнопок InControl. Техніка підключається до персонального комп'ютера через зручний порт USB, на панелі розміщена кнопка для перемикання октав. З таким пристроєм можна відтворювати кліпи, створювати мікси і зводити треки.

MIDI клавіатури Novation -музична системи з японським характером

Novation - виробник MIDI-клавіатур і контролерів для аматорського та професійного призначення. Бренд спеціалізується на випуску компактних студійних і сценічних інструментів для запису і відтворення звуку. Устаткування передбачає точне регулювання акустичних та електронних ефектів за допомогою високочутливого інтерфейсу.
 
Інтернет-магазин Lux Pro пропонує вашій увазі каталог оригінальних електронних піаніно Novation. Ви можете замовити цікаву для модель з гарантією від офіційного виробника. Основна перевага моделей - це їх компактність легкість і ергономічний дизайн. Поворотні коліщата і коліщатка для модуляції, перемикачі октав розширюють можливості для студій і живих виступів.

MIDI клавіатура Novation в Україні - еталон сучасного звучання

  1. Можливість провести настройку темпу, тональності, гучності за індивідуальними налаштувань. Користувач може зберігати напрацьований матеріал в бібліотеку контролера.
  2. Високочутливі клавіші оснащені підсвічуванням для додаткового зручності в управлінні.
  3. Наявність універсального USB-з'єднання для підключення до комп'ютера і телефону.
  4. Завдяки чутливим драм-педам створюється об'ємний, чіткий і якісний звук з додатковими ефектами. Інтегроване ПО покращує процес управління і робить інструмент продуктивним для тривалої роботи.
Ви можете замовити фірмові моделі MIDI-клавіатур бренду Novation в інтернет-магазині Люкс Про. Ми напряму співпрацюємо з ліцензованими постачальниками бренду в Україні. Ціна на всій Директорії мінімальна - встигніть купити з максимальною економією!

MIDI клавіатура Novation: переваги вибору

1. Функція синхронізації і передачі музичних файлів. Зберігайте найкращі напрацювання та створюйте унікальну музичну композицію!
2. Зрозумілий інтерфейс системи інтуїтивно не викличе труднощів у створенні композиції.
3. Легкий і компактний дизайн. Вибір клавіатури оптимальний для будь-яких цілей, особливо в період гастролей.
4. Підтримка демпферних педалей. Клавіатура підтримує приєднання додаткового устаткування. Широкий вибір програмного забезпечення розширює потенціал інструменту для роботи з комп'ютером, смартфоном.