MIDI клавіатури Roland

MIDI клавіатури Roland - це професійні пристрої для створення музичних композицій з простою системою управління. Інноваційні округлені краю клавіш створені спеціально для виконання складних партій. Купити легкий і компактний апарат від Roland можна в нашому інтернет-магазині «Luxpro». Техніка поєднує в собі безліч корисних функцій: можливість з'єднання через порт USB, кілька регуляторів для поліпшення звуку, систему індикаторів для контролю.

 MIDI клавіатури Roland - високий стандарт виробництва звуку

Японський виробник Роланд один з небагатьох випускає інтелектуальні MIDI-клавіатури, а також ритм-машини для яскравих виступів. Бренд спеціалізується на випуску компактних студійних і сценічних інструментів, які затребувані серед професіоналів та любителів музичної індустрії. Високий рівень інтерфейс дарує максимум можливостей для виконання і звукозапису.
 
Інтернет-магазин Lux Pro пропонує вашій увазі каталог фірмових інструментів Roland. Пропонуємо вам підібрати модель з каталогу і замовити MIDI-систему за мінімальною ціною. Додатково обладнання підключається до педалей для більш точного регулювання тональності і тембру.

MIDI клавіатура Roland в Україні: популярні моделі

  1. MIDI-клавіатура K25m. Високочутливі клавіші зручні для програмування з охопленням широкого діапазону частот. Оновлена ​​версія з технологією додаткового контролю якості звуку.
  2. Ритм-машина TR8. Глибокий, чіткий, потужний і об'ємний звук - таких цілей домагається будь-який музикант. Створити якісний твір не складе проблем з інструментом від Roland. Пристрій з багатими звуковими вібраціями ідеально підходить для живих виступів.
  3. Ритм-машина TR8S. Пристрій оснащений 8 незалежними виходами для підключення супутніх комплектуючих. За рахунок інтегрованих стерео ефектів Reverb і Delay створюється ефект присутності під час звукового супроводу. Технологія ACB дозволяє форматувати звук миттєво і отримувати шаблони різної складності.
  4. Міді-клавіатура A500PRO R. Пристрій для максимально комфортного і якісного виконання. Інтерфейс з 49 клавіш оснащений слайдерами, ручками, управлінням транспортом і т.д.

MIDI клавіатура Roland і її технічний потенціал

  1. Високочутливі клавіші оснащені підсвічуванням для додаткового зручності в управлінні.
  2. Наявність універсального USB-з'єднання для підключення до комп'ютера і телефону.
  3. Можливість провести настройку темпу, тональності, гучності за індивідуальними налаштувань. Користувач може зберігати напрацьований матеріал в бібліотеку контролера.
  4. Інтегроване ПО покращує процес управління і робить інструмент продуктивним для тривалої роботи.
Ви можете замовити фірмові моделі MIDI-клавіатур бренду Roland в інтернет-магазині Люкс Про. Ціна на всій Директорії мінімальна - отримуйте максимум можливостей від покупки в Інтернет!